ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Ostatnie bilety na mecz ze Skrą również w Internecie

AZS Politechnika Warszawska postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców i wprowadziła do internetowej sprzedaży ostatnią pulę biletów na mecz z PGE Skrą Bełchatów. Do spotkania dojdzie w niedzielę 11 stycznia w hali Torwaru.

Pierwotnie bilety z ostatniej puli sprzedawane były jedynie w Sklepie Kibica. Po licznych apelach kibiców klub postanowił jednak uruchomić internetową sprzedaż kilkudziesięciu wejściówek. - Dzwonili i pisali do nas miłośnicy siatkówki, którzy nie mieszkają w Warszawie. Nie zdążyli kupić biletów wcześniej, a teraz nie mają możliwości przyjechania do stolicy - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Dajemy im więc szansę zakupienia wejściówek. Radzimy się jednak spieszyć, bo zainteresowanie meczem jest ogromne - wyjaśnił.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów rozpocznie się o godz. 14.45. Wejścia hali Torwar otwarte zostaną już o 13.15. Serdecznie zapraszamy!


KUP BILETY NA MECZ Z PGE SKRĄFot.: Tomasz Adamaszek