ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Pakiety biletowe na mecze z GKS-em i Indykpolem już w sprzedaży!

Fot. PressFocus
Ruszyła sprzedaż pakietów biletowych na ostatnie domowe mecze w tym roku! W grudniu ONICO Warszawa zmierzy się w hali Torwar z GKS-em Katowice oraz Indykpolem AZS Olsztyn. Zapraszamy!

Kup bilety

Ceny pakietów biletowych rozpoczynają się od 20 zł. Pakiet obejmuje wejściówki na dwa ostatnie mecze w 2018 roku rozgrywane w domowej hali ONICO Warszawa, hali COS Torwar. Oprócz pakietów, w sprzedaży dostępne są również pojedyncze bilety na mecz z GKS-em Katowice.

Mecz ONICO Warszawa – GKS Katowice odbędzie się we wtorek 4 grudnia o godzinie 20:30. Kasy otwarte zostaną o godzinie 18:30, natomiast wejścia do obiektu godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Najmłodszych kibiców stołecznej drużyny zapraszamy do Strefy Małego Kibica przygotowanej przez Fundację ONICO.

Spotkanie z Indykpolem AZS Olsztyn odbędzie się natomiast osiem dni później – w środę 12 grudnia o godzinie 20:30. O dacie rozpoczęcia sprzedaży pojedynczych wejściówek na mecz z olsztynianami poinformujemy już niedługo.