ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Pamiątka na całe życie, czyli #selfiezpucharem


Przy okazji meczu AZS Politechniki Warszawskiej z LOTOSEM Treflem Gdańsk kibice siatkówki w hali Torwaru zobaczyć będą mogli Puchar Mistrzów Świata. Do spotkania i prezentacji trofeum dojdzie w sobotę 21 lutego.


- To wielkie wydarzenie. Liczymy na zainteresowanie fanów - powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej. - Puchar Mistrzów Świata zjeździł już niemal całą Polskę, ale w Warszawie jeszcze nie można go było zobaczyć. Teraz miłośnicy siatkówki będą mieli ku temu okazję. Serdecznie zapraszam na Torwar - dodała.

AZS Politechnika Warszawska zachęca nie tylko do obejrzenia pucharu, ale i do zrobienia sobie z nim pamiątkowego zdjęcia autoportretowego, tzw. selfie. - Selfie związane są z mediami społecznościowymi.  Kibicom proponujemy więc, żeby wszystkie zrobione w hali Torwaru fotografie trafiły na Facebooka, Twittera i Instagram, oczywiście z odpowiednim hashtagiem - powiedział Adrian Komorowski, rzecznik prasowy AZS Politechniki Warszawskiej. - Wspomniany hashtag to #selfiezpucharem. Zdjęcia znajdujące się na profilach publicznych, zawierające właśnie to hasło, będziemy pokazywać w przerwach meczu na dwóch wielkich telebimach w hali Torwaru - wyjaśnił.

Prezentacja najciekawszych selfie na ekranach to jednak nie wszystko. AZS Politechnika Warszawska zamierza przygotować plakaty i wielkoformatowe banery, na których znajdą się wszystkie zdjęcia kibiców z Pucharem Mistrzów Świata. - Z kibicowskich selfie przygotujemy grafikę. Jej kształt będzie nawiązywał do wyglądu trofeum za wywalczenie mistrzostwa świata - poinformował Adrian Komorowski. - Każdy  kibic, który podzieli się z nami swoim selfie z pucharem, plakat otrzyma za darmo. Wystarczy, że we właściwym czasie zgłosi się do Sklepu Kibica i pokaże na smartfonie bądź tablecie swoją fotografię - wytłumaczył.

Selfie z Pucharem Mistrzów Świata zrobią sobie na pewno zawodnicy i trenerzy AZS Politechniki Warszawskiej. - Ich zdjęcia również znajdą się na plakacie - stwierdził Adrian Komorowski. - Do włączenia się do akcji namawiamy osoby, po których kibice nie spodziewaliby się wykonywania fotograficznych autoportretów. O kim mowa? Niech to będzie niespodzianką - uśmiechnął się rzecznik Politechniki.

Mecz AZS Politechnika Warszawska- LOTOS Trefl Gdańsk rozpocznie się o 17.00. Prezentację Pucharu Mistrzów Świata zaplanowano na 16.30. Po oficjalnej części trofeum z bliska zobaczyć będą mogli kibice. - Proponuję naładować baterie w smartfonach i zapamiętać nasz hashtag: #selfiezpucharem. Do zobaczenia w hali Torwaru - zakończył Adrian Komorowski.


Fot.: Tomasz Adamaszek