ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Paweł Adamajtis odchodzi z Politechniki


W sezonie 2014/2015 w AZS Politechnice Warszawskiej nie będzie już występował Paweł Adamajtis. Dwudziestoczteroletni atakujący po dwóch latach gry w stolicy przenosi się do Indykpolu AZS Olsztyn.


Paweł Adamajtis do Politechniki przeszedł z pierwszoligowego Energetyka Jaworzno. W sezonie 2012/2013 był zmiennikiem Grzegorza Szymańskiego, w sezonie 2013/2014 zaś wygrał rywalizację z Rumunem Adrianem Gontariu i stanowił trzon drużyny Jakuba Bednaruka. W kilku meczach był najlepiej punktującym i najbardziej wyróżniającym się graczem Inżynierów, za co otrzymywał stateutki MVP.

- Dziękujemy Pawłowi za dwa lata gry w naszej drużynie. Cieszymy się, że w Warszawie rozwinął on skrzydła - powiedziała prezes AZS Politechniki Warszawskiej, Jolanta Dolecka. - Niestety nie jesteśmy w stanie zatrzymać go u nas - dodała. - Życzymy mu powodzenia w nowym klubie i w dalszej karierze. Do zobaczenia na boisku - zakończyła.


Fot.: Tomasz Adamaszek