ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Paweł Mikołajczak wraca do Warszawy


Paweł Mikołajczak po dwóch latach gry w barwach LOTOSU Trefl Gdańsk wraca do stolicy. Dwudziestopięcioletni atakujący podpisał roczny kontrakt z 4You Airlines AZS Politechniką Warszawską.


- Cieszę się, że wracam do Warszawy. W końcu tu jest mój dom - skomentował zadowolony Mikołajczak. - Liczę, że pod okiem trenera Jakuba Bednaruka uda mi się podnieść moje umiejętności - uśmiechnął się. - Paweł nie boi się ciężkiej pracy. To bardzo ambitny i waleczny zawodnik, idealnie pasuje więc do naszej koncepcji drużyny - powiedziała prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A., Jolanta Dolecka. - Dwa lata temu, grając w naszych barwach, potrafił w pojedynkę odwrócić losy meczu. Wierzę, że tak wysoką formę zaprezentuje również w najbliższym sezonie - dodała.

Paweł Mikołajczak jest rodowitym warszawiakiem. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczął w klubie KS Metro, a następnie grał w koszulce Legii. W 2011 roku trafił do Politechniki, z którą wywalczył srebrny medal w Challenge Cup. Po świetnym sezonie w stolicy otrzymał kilka intratnych ofert z innych klubów i nowym kontraktem związał się z LOTOSEM Trefl Gdańsk. Teraz wraca do ekipy Inżynierów z nadziejami na dobre wyniki w PlusLidze.


Fot.: Paulina Preś