ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

PERI znów gra z ONICO

Fot. Jakub Ćmil
PERI i ONICO Warszawa znów grają razem! Przedstawiciele naszego partnera oraz stołecznego klubu podpisali nową umowę o współpracy.

- Z PERI współpracowaliśmy już w przeszłości i cieszymy się z ponownego podpisania umowy. To profesjonalna firma, która dąży do perfekcji w swojej branży. Jestem przekonany, że razem osiągnięmy sukces - powiedział Adam Polak, wiceprezes ONICO Warszawa.

Firma PERI została założona w 1969 roku i obecnie jest jednym z największych światowych producentów deskowań i rusztowań. Poza siedzibą główną i zakładem produkcyjnym w Weissenhorn koło Ulm w Niemczech na świecie działa 70 spółek córek i 140 centrów logistycznych, które zatrudniają łącznie 8700 pracowników. 

PERI jest obecna na rynku polskim od 1993 roku. PERI Polska posiada swoje oddziały i przedstawicielstwa w 13 strategicznych miastach w Polsce. Firma zapewnia transport materiału na budowy na terenie całego kraju dzięki sieci pięciu centrów logistycznych zlokalizowanych w Gdańsku, Koniku koło Poznania, Jaworznie, Kątach Wrocławskich i Płochocinie. PERI Polska zatrudnia około 500 pracowników.