Po szóste zwycięstwo. „To nie będzie spacerek”

AZS Politechnika Warszawska stoi przed szansą odniesienia szóstego zwycięstwa w PlusLidze. W sobotę 22 listopada w Arenie Ursynów Inżynierowie zmierzą się z MKS-em Banimeksem Będzin.

Przed sezonem 2014/2015 ekipy z Warszawy i Będzina przy ocenie potencjału i możliwości stawiane były obok siebie. Obie - według ekspertów - miały zamykać tabelę PlusLigi. Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej zaskoczyli jednak wszystkich i wygrali aż pięć meczów, w pokonanym polu pozostawiając m.in. Cuprum Lubin, Indykpol AZS Olsztyn i Transfer Bydgoszcz.

Zawodnikom z Będzina nie wiedzie się tak dobrze, jak Inżynierom. W dziesięciu rozegranych spotkaniach wywalczyli tylko cztery punkty. - Niskie miejsce w tabeli rywali nie oznacza, że czeka nas spacerek. Wręcz przeciwnie: musimy wyjść na boisko w pełni skoncentrowani i zmobilizowani - powiedział Konrad Cop, drugi trener naszego zespołu.

Mecz rozpocznie się o godz. 17.00. Poprowadzą go Jacek Broński i Zbigniew Wolski. Komisarzem będzie Andrzej Skorupa. Bilety cały czas są w sprzedaży. Zachęcamy do zakupu i zapraszamy do Areny Ursynów.Fot.: Adrian Komorowski