ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Po szóste zwycięstwo. „To nie będzie spacerek”

AZS Politechnika Warszawska stoi przed szansą odniesienia szóstego zwycięstwa w PlusLidze. W sobotę 22 listopada w Arenie Ursynów Inżynierowie zmierzą się z MKS-em Banimeksem Będzin.

Przed sezonem 2014/2015 ekipy z Warszawy i Będzina przy ocenie potencjału i możliwości stawiane były obok siebie. Obie - według ekspertów - miały zamykać tabelę PlusLigi. Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej zaskoczyli jednak wszystkich i wygrali aż pięć meczów, w pokonanym polu pozostawiając m.in. Cuprum Lubin, Indykpol AZS Olsztyn i Transfer Bydgoszcz.

Zawodnikom z Będzina nie wiedzie się tak dobrze, jak Inżynierom. W dziesięciu rozegranych spotkaniach wywalczyli tylko cztery punkty. - Niskie miejsce w tabeli rywali nie oznacza, że czeka nas spacerek. Wręcz przeciwnie: musimy wyjść na boisko w pełni skoncentrowani i zmobilizowani - powiedział Konrad Cop, drugi trener naszego zespołu.

Mecz rozpocznie się o godz. 17.00. Poprowadzą go Jacek Broński i Zbigniew Wolski. Komisarzem będzie Andrzej Skorupa. Bilety cały czas są w sprzedaży. Zachęcamy do zakupu i zapraszamy do Areny Ursynów.Fot.: Adrian Komorowski