Podziel się zdjęciem - konkurs dla kibiców

AZS Politechnika Warszawska przygotowała konkurs dla wszystkich kibiców, którzy pojawili się w hali Torwaru podczas meczu Inżynierów z mistrzem Polski - PGE Skrą Bełchatów. Główną nagrodą jest kolacja z trenerem Jakubem Bednarukiem.

Trudno znaleźć miłośnika siatkówki, który podczas efektownej prezentacji poprzedzającej mecz i samego meczu nie robiłby zdjęć. - Szkoda, żeby fotografie z Torwaru trafiły „do szuflady”. Podzielcie się nimi z innymi - zachęcił Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Na autorów najciekawszch zdjęć czekają atrakcyjne nagrody - dodał.

Konkurs ma dwa etapy. W pierwszym przesłane zdjęcia oceni komisja konkursowa złożona z siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej. W drugim - głos oddany zostanie kibicom. Najlepsze fotografie zamieszczone zostaną bowiem na profilu klubu w serwisie Facebook. Zwycięży ta, która otrzyma najwięcej
„lajków”.

Pierwszą nagrodą w konkursie jest kolacja w towarzystwie trenera Jakuba Bednaruka w restauracji Casa Italia. Osoba, która zajmie drugie miejsce, otrzyma piłkę z autografami Inżynierów. Za trzecie miejsce przewidziane jest natomiast podwójne zaproszenie na mecz AZS Politechnika Warszawska - LOTOS Trefl Gdańsk.

Zdjęcia wraz z imieniem i nazwiskiem autora przesyłać należy na adres e-mail: konkurs@azspw.com. Termin zgłaszania fotografii do konkursu upływa 21 stycznia. Zgłoszenie oznacza, że autor zdjęcia zapoznał się z regulaminem konkursu i akceptuje jego postanowienia.

Zachęcamy do wspólnej zabawy.


Regulamin konkursu - pobierzFot.: Tomasz Adamaszek