ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Politechnika chce dokończyć dzieła w Radomiu


Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej stoją przed szansą zapewnienia sobie miejsca w najlepszej szóstce PlusLigi. Wystarczy, że 12 lub 13 kwietnia pokonają na wyjeździe Cerrad Czarnych Radom.


Inżynierowie z radomianami rywalizują w drugiej rundzie play-off. Walka toczy się do dwóch wygranych. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Arenie Ursynów podopieczni trenera Jakuba Bednaruka w dobrym stylu zwyciężyli 3-0 i przed kolejną potyczką mogą być optymistami. - W naszej grze były jednak mankamenty. Musimy je wyeliminować, bo z Radomia do Warszawy chcemy wrócić już w sobotę - stwierdził szkoleniowiec.

Do składu AZS Politechniki Warszawskiej przed rywalizacją w Radomiu dołączy Artur Szalpuk, który przez ostatnie kilka dni przebywał w Spale - na zgrupowaniu reprezentacji Polski juniorów. - To bardzo ważne ogniwo w naszym zespole. Jego brak w poprzednich meczach był bardzo odczuwalny - powiedzieli o młodym przyjmującym koledzy z zespołu.

Mecz rozpocznie się o godz. 17.00. Poprowadzą go Andrzej Kuchna i Maciej Kolendowski. Komisarzem zawodów będzie Sławomir Supa.


Fot.: Tomasz Adamaszek