Politechnika chce dokończyć dzieła w Radomiu


Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej stoją przed szansą zapewnienia sobie miejsca w najlepszej szóstce PlusLigi. Wystarczy, że 12 lub 13 kwietnia pokonają na wyjeździe Cerrad Czarnych Radom.


Inżynierowie z radomianami rywalizują w drugiej rundzie play-off. Walka toczy się do dwóch wygranych. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Arenie Ursynów podopieczni trenera Jakuba Bednaruka w dobrym stylu zwyciężyli 3-0 i przed kolejną potyczką mogą być optymistami. - W naszej grze były jednak mankamenty. Musimy je wyeliminować, bo z Radomia do Warszawy chcemy wrócić już w sobotę - stwierdził szkoleniowiec.

Do składu AZS Politechniki Warszawskiej przed rywalizacją w Radomiu dołączy Artur Szalpuk, który przez ostatnie kilka dni przebywał w Spale - na zgrupowaniu reprezentacji Polski juniorów. - To bardzo ważne ogniwo w naszym zespole. Jego brak w poprzednich meczach był bardzo odczuwalny - powiedzieli o młodym przyjmującym koledzy z zespołu.

Mecz rozpocznie się o godz. 17.00. Poprowadzą go Andrzej Kuchna i Maciej Kolendowski. Komisarzem zawodów będzie Sławomir Supa.


Fot.: Tomasz Adamaszek