ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Politechnika już bez Piotra Lipińskiego


Piotr Lipiński odchodzi z AZS Politechniki Warszawskiej. Doświadczony rozgrywający po sezonie spędzonym w stolicy szuka nowego pracodawcy.


Piotr Lipiński z AZS Politechniką Warszawską związał się przed sezonem 2014/2015. W ekipie Jakuba Bednaruka pełnił rolę nie tylko podstawowego rozgrywającego, ale i kapitana. W koszulce Inżynierów rozegrał 34 mecze (127 setów). Dla drużyny zdobył 83 punkty: 46 z ataku, 14 zagrywką i 23 blokiem.

- Piotr to nie tylko dobry siatkarz. To też ciekawy człowiek. Do naszego zespołu wnosił dużo spokoju, a młodszym kolegom służył pomocą. Dziękujemy mu za sezon udanej współpracy i trzymamy kciuki za jego dalszą karierę - powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A.

Następcą Piotra Lipińskiego w AZS Politechnice Warszawskiej będzie mistrz świata - Paweł Zagumny. Obecnie finalizowane są rozmowy z drugim rozgrywającym, który w stołecznym zespole zajmie miejsce Krzysztofa Bieńkowskiego.

Kapitanie, dziękujemy!


Fot.: Tomasz Adamaszek