Politechnika na Torwarze zagra z wielką Skrą


16 lutego w hali Torwaru dojdzie do meczu AZS Politechniki Warszawskiej z PGE Skrą Bełchatów. Inżynierowie liczą, że przy dopingu pięciu tysięcy kibiców, sprawią kolejną niespodziankę i pokonają siedmiokrotnego mistrza Polski.


Na Łazienkowskiej zmierzą się ze sobą m.in. Juraj Zaťko i uchodzący za wirtuoza rozegrania - Nicolas Uriarte, Adrian Gontariu i Mariusz Wlazły, Maciej Pawliński i Stephane Antiga, Marcin Nowak i Daniel Pliński oraz Michał Potera i Paweł Zatorski. Dla kibiców szczególnie atrakcyjna może być obecność Antigi, który wciąż jest w świetnej formie i stanowi trzon PGE Skry, ale już za kilka miesięcy jako trener prowadził będzie reprezentację Polski.

Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej nie boją się gwiazd, co udowodnili już podczas meczu z Asseco Resovią Rzeszów. - Zablokowaliśmy Resovię, możemy też zablokować Skrę - twierdzą zgodnie.

Kibice, którzy zasiądą na trybunach hali Torwar, będą mieli szansę na nagrody. Voucher o wartości 500 zł na wakacje ze swojej oferty ufundowała firma Neckermann Polska. Konkursy dla miłośników siatkówki przeprowadzi również Centrum Motoryzacyjne Toruńska.

Mecz rozpocznie się o godz. 14.45. Poprowadzą go Krzysztof Szmydyński i Piotr Skowroński. Komisarzem zawodów będzie Andrzej Wołkowycki. Transmisję z hali Torwaru przeprowadzi Polsat Sport.


Fot. Tomasz Adamaszek