ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Politechnika na Torwarze zagra z wielką Skrą


16 lutego w hali Torwaru dojdzie do meczu AZS Politechniki Warszawskiej z PGE Skrą Bełchatów. Inżynierowie liczą, że przy dopingu pięciu tysięcy kibiców, sprawią kolejną niespodziankę i pokonają siedmiokrotnego mistrza Polski.


Na Łazienkowskiej zmierzą się ze sobą m.in. Juraj Zaťko i uchodzący za wirtuoza rozegrania - Nicolas Uriarte, Adrian Gontariu i Mariusz Wlazły, Maciej Pawliński i Stephane Antiga, Marcin Nowak i Daniel Pliński oraz Michał Potera i Paweł Zatorski. Dla kibiców szczególnie atrakcyjna może być obecność Antigi, który wciąż jest w świetnej formie i stanowi trzon PGE Skry, ale już za kilka miesięcy jako trener prowadził będzie reprezentację Polski.

Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej nie boją się gwiazd, co udowodnili już podczas meczu z Asseco Resovią Rzeszów. - Zablokowaliśmy Resovię, możemy też zablokować Skrę - twierdzą zgodnie.

Kibice, którzy zasiądą na trybunach hali Torwar, będą mieli szansę na nagrody. Voucher o wartości 500 zł na wakacje ze swojej oferty ufundowała firma Neckermann Polska. Konkursy dla miłośników siatkówki przeprowadzi również Centrum Motoryzacyjne Toruńska.

Mecz rozpocznie się o godz. 14.45. Poprowadzą go Krzysztof Szmydyński i Piotr Skowroński. Komisarzem zawodów będzie Andrzej Wołkowycki. Transmisję z hali Torwaru przeprowadzi Polsat Sport.


Fot. Tomasz Adamaszek