ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Politechnika podejmie BBTS Bielsko-Biała

W poniedziałek 30 listopada w meczu 7. kolejki PlusLigi AZS Politechnika Warszawska podejmie w Arenie Ursynów BBTS Bielsko-Biała. Dla Inżynierów będzie to okazja, aby zmazać plamę po ostatnich porażkach.

Siatkarze Jakuba Bednaruka słabo weszli w sezon 2015/2016. Zaczęli go co prawda od wygranej 3-2 z Cuprum Lubin, ale później było zdecydowanie gorzej. Przegrali z wyżej notowowanymi ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i Cerrad Czarnymi Radom. Nie dali rady Indykpolowi AZS Olsztyn, choć prowadzili w meczu już 2-0. I co najgorsze, w pojedynku 5. kolejki rozgrywek polegli z MKS-em Będzin.

- Nie gramy dobrze, ale czas skończyć z porażkami - zapowiadają zgodnie Inżynierowie. - Na treningach ciężko pracujemy i chcemy pokonać zespół BBTS-u. Liczymy, że w meczu w Arenie Ursynów przy wsparciu kibiców uda nam się to - twierdzą.

BBTS Bielsko-Biała z sześcioma oczkami na koncie w tabeli PlusLigi plasuje się na dziewiątym miejscu. Zawodnicy Krzysztofa Stelmacha w sześciu rozegranych meczach odnieśli dwa zwycięstwa: pokonali po tie-breaku Jastrzębski Węgiel i 3-1 wygrali z Cuprum Lubin. Punkt wywalczyli też w starciu z wicemistrzem Polski - LOTOSEM Treflem Gdańsk. Czy ze stolicy wyjadą z pustymi rękami? - Mam nadzieję, że tak - mówi Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej. - Zapraszam serdecznie do Areny Ursynów. Doping w obecnej sytuacji jest naszej drużynie potrzebny jeszcze bardziej niż zwykle - dodaje.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety nabyć można przez Internet (www.azspw.com) oraz w siedzibie klubu - przy ul. Waryńskiego 12a.


Fot.: Tomasz Adamaszek