ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Politechnika rozpoczyna nowy sezon

AZS Politechnika Warszawska sezon 2015/2016 PlusLigi zainauguruje 30 października meczem z Cuprum Lubin. Stołeczny klub serdecznie zaprasza na to spotkanie.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich do Areny Ursynów. PlusLiga wznawia swoje rozgrywki po wyjątkowo długiej, wakacyjnej przerwie - powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Kibice mogli się już stęsknić. Ja sama nie mogę doczekać się inauguracyjnego spotkania - uśmiechnęła się. - Liczę, że obie drużyny stworzą świetne widowisko. Dysponują podobnym potencjałem, mecz powinien być więc zacięty - dodała.

AZS Politechnika Warszawska w sezonie 2014/2015 zajęła ósmą pozycję. Cuprum Lubin było o jedno miejsce wyżej. Po zakończeniu rozgrywek obie ekipy przemeblowały swoje składy. Z Politechniki odszedł rozgrywający Piotr Lipiński oraz jej motory napędowe w ataku - Artur Szalpuk i Aleksander Śliwka. Do Warszawy przeprowadzili się za to Paweł Zagumny, Guillaume Samica i Paweł Halaba. W Cuprum z kolei nie ma już Marcela Gromadowskiego, Jeroena Trommela, Ivana Borovnjaka i Dmytro Paszyckiego. W ich miejsce ściągnięto Mateusza Malinowskiego, Roberta Tähta, Keitha Pupharta i Marcina Możdżonka.

Mecz rozpocznie się o 19.00. Bilety zakupić można przez Internet oraz w siedzibie klubu - przy ul. Waryńskiego 12a. Będzie je można nabyć także w kasie hali Arena Ursynów bezpośrednio przed spotkaniem. Zapraszamy!