ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Politechnika zagra o prymat na Mazowszu


W środę 26 listopada w hali Arena Ursynów dojdzie do derbów Mazowsza. AZS Politechnika Warszawska zmierzy się z Cerrad Czarnymi Radom.


Słyszysz: „mecz Politechniki z Czarnymi”, myślisz: „wielkie emocje”. I nie jest to podyktowane wyłącznie względami sportowymi. Rywalizacja warszawsko-radomska bowiem od zawsze ma wiele podtekstów. Dlaczego? Nie ma mądrego, który zna odpowiedź na to pytanie. Tak jest i już. Przybądźcie więc do Areny Ursynów. I już!

Dla naszej drużyny potyczka z Cerrad Czarnymi Radom to okazja do odniesienia siódmego zwycięstwa w sezonie 2014/2015 PlusLigi. Zespół przeciwnika na pewno jednak tanio skóry nie sprzeda. Choć jak na razie idzie mu słabo, ma w swoim składzie kilku nieprzeciętnych zawodników, którzy z dziewiętnastolatkami powinni poradzić sobie bez żadnych problemów. Mowa m.in. o rozgrywającym - Lukasu Kampie, przyjmujących - Dirku Westphalu i Wojciechu Żalińskim oraz środkowym - Danielu Plińskim.

Wspomniani już młodzi gracze naszej drużyny, z bardzo utalentowanymi Aleksandrem Śliwką i Michałem Filipem na czele, nie boją się znanych nazwisk. Wręcz przeciwnie. Czym lepsi zawodnicy po drugiej stronie siatki, tym Inżynierowie grają odważniej. Czy odwaga przełoży się na korzystny wynik? Przekonajcie się sami. Zapraszamy do Areny Ursynów. Bilety kupić można na www.azspw.com, w Sklepie Kibica (przy ul. Waryńskiego 12a), a bezpośrednio przed meczem - w kasie hali.


Fot.: Anna Klepaczko