ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Politechnika zaprasza szkoły i nagradza za kibicowanie


AZS Politechnika Warszawska na swoich meczach gości nie tylko indywidualnych kibiców, ale i zorganizowane grupy uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Klub postanowił nagrodzić najbardziej aktywne placówki edukacyjne.


Wszystkie szkoły, które kibicują Inżynierom, zostaną sklasyfikowane w dwóch rankingach. Pierwszy ranking premiuje szkoły, które często pojawiają się na trybunach hal Arena Ursynów i Torwar. Szkoły otrzymują punkty za każdy mecz, na który zakupią bilety. Punktacja zależna jest od klasy przeciwnika. Drugi ranking zaś premiuje szkoły, które na trybunach hal Arena Ursynów i Torwar pojawiają się nie tylko często, ale i licznie. Szkoły otrzymują bowiem punkty za każdą wydaną złotówkę na bilety.

Konkurs trwa przez cały sezon 2013/2014. Szkoły, które po jego zakończeniu będą na pierwszych miejsach obu rankingów, w nagrodę przyjmą u siebie z wizytą siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej. - Na koniec sezonu 2012/2013 nasza drużyna pojechała do Nagoszewa, by podziękować tamtejszym kibicom. Gdzie pojedzie tym razem? To już zależy od aktywności szkoły i ich uczniów - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes klubu. - Pomysł na konkurs urodził się spontanicznie. Chcieliśmy docenić naszych młodych fanów, których z każdym rokiem jest coraz więcej - wytłumaczył.

Szczegóły i aktualne rankingi dostępne są na stronie www.azspw.com w zakładce „Bilety”. - Rankingi będą aktualizowane po każdym meczu - powiedział Bańcerowski. - Liczymy, że rywalizacja między szkołami będzie zacięta niczym ta w PlusLidze - zakończył.


Fot. Krystian Redlarski