Politechnika ze Skrą zagra bez... taktyki


W sobotę 14 grudnia w meczu dziesiątej kolejki PlusLigi siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej na wyjeździe zmierzą się z PGE Skrą Bełchatów. Inżynierów czeka bardzo trudne zadanie.


Bełchatowianie są w wysokiej formie - w ostatnich kilku spotkaniach nie przegrali nawet seta. - Siatkarze Skry są w takim gazie, że nawet nie będę omawiał ze swoimi podopiecznymi żadnej taktyki. Wyjdziemy na boisko i... pójdziemy na żywioł - powiedział trener Jakub Bednaruk. To samo napisał na swoim Twitterze. - Kiedy gra się z zespołami znacznie silniejszymi, czasem warto zaryzykować - dodał.

W sezonie 2012/2013 PlusLigi Inżynierowie z PGE Skrą Bełchatów zmierzyli się aż pięciokrotnie. Wszystkie potyczki były bardzo wyrównane. Ekipa Jakuba Bednaruka pierwszą z nich wygrała 3-2, w kolejnych zaś musiała uznać wyższość rywali: trzy mecze przegrała po tie-breakach, a w jednym uległa Skrze 1-3.

Mecz rozpocznie się o 15.00. Poprowadzą go Piotr Król i Waldemar Niemczura. Komisarzem zawodów będzie Henryk Parzykowski.


Fot. Tomasz Adamaszek