ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Politechnika ze Skrą zagra bez... taktyki


W sobotę 14 grudnia w meczu dziesiątej kolejki PlusLigi siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej na wyjeździe zmierzą się z PGE Skrą Bełchatów. Inżynierów czeka bardzo trudne zadanie.


Bełchatowianie są w wysokiej formie - w ostatnich kilku spotkaniach nie przegrali nawet seta. - Siatkarze Skry są w takim gazie, że nawet nie będę omawiał ze swoimi podopiecznymi żadnej taktyki. Wyjdziemy na boisko i... pójdziemy na żywioł - powiedział trener Jakub Bednaruk. To samo napisał na swoim Twitterze. - Kiedy gra się z zespołami znacznie silniejszymi, czasem warto zaryzykować - dodał.

W sezonie 2012/2013 PlusLigi Inżynierowie z PGE Skrą Bełchatów zmierzyli się aż pięciokrotnie. Wszystkie potyczki były bardzo wyrównane. Ekipa Jakuba Bednaruka pierwszą z nich wygrała 3-2, w kolejnych zaś musiała uznać wyższość rywali: trzy mecze przegrała po tie-breakach, a w jednym uległa Skrze 1-3.

Mecz rozpocznie się o 15.00. Poprowadzą go Piotr Król i Waldemar Niemczura. Komisarzem zawodów będzie Henryk Parzykowski.


Fot. Tomasz Adamaszek