ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Praktyczny informator przedmeczowy

Na meczu AZS Politechniki Warszawskiej z mistrzem Polski - PGE Skrą Bełchatów trybuny hali Torwar wypełnią się po brzegi. Wśród kibiców będą osoby, którzy na spotkaniu PlusLigi w stolicy pojawią się po raz pierwszy. Klub przygotował więc praktyczny informator przedmeczowy.

- W ostatnich dniach w naszym biurze urywały się telefony. Dostaliśmy także bardzo dużo zapytań mailowych. Wszystkie dotyczyły siatkarskiego hitu, do którego dojdzie w niedzielę 11 stycznia - poinformował Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Postanowiliśmy przygotować więc krótki informator, w którym znajdują się odpowiedzi na wszystkie nurtujące fanów pytania. Warto się z nim zapoznać - zachęcił do lektury.
O której otwarte zostaną wejścia do hali?
Planowaną godziną otwarcia wejść zwykłych do hali oraz wejścia dla mediów jest godzina 13.15. Jest to godzina planowanego otwarcia, więc może ona ulec drobnym zmianom.
Zachęcamy kibiców do możliwie najwcześniejszego przybycia do wejść.

Gdzie zlokalizowane będą wejścia?
Wejścia zwykłe będą zlokalizowane od strony ul. Łazienkowskiej, na froncie hali Torwar I. Wejście dla mediów będzie zlokalizowane od strony ul. Łazienkowskiej, na prawo od wejść zwykłych. Wejście VIP będzie zlokalizowane od strony ul. Solec / Wisły.

Gdzie i kiedy mogę odebrać bilety wcześniej zarezerwowane bądź zakupione (m.in. Groupon, zamówienia szkolne)?

W dniu meczu wszelkiego rodzaju rezerwacje będzie można odebrać w specjalnie oznaczonej kasie rezerwacyjnej, która znajdować się będzie od strony ul. Łazienkowskiej, na lewo od wejść zwykłych, za kasami biletowymi. Prosimy zwrócić uwagę, czy stojąc w kolejce stoją Państwo do właściwej kasy.
Kasy będą otwarte od godziny 12.00 i zachęcamy do możliwie jak najwcześniejszego pojawienia się przy kasach i odbieranie swoich biletów.
Przypominamy też, iż w przypadku zakupu biletów poprzez platformę Groupon, posiadane kupony należy wymienić w kasie na bilety i dopiero z nimi udać się do wejścia.

Gdzie i kiedy mogę zakupić bilety na mecz?

Jeżeli dostępna pula biletów nie zostanie wyprzedana, zakupu biletów będzie można dokonać w kasie biletowej, która znajdować się będzie od strony ul. Łazienkowskiej, na lewo od wejść zwykłych oraz na prawo od kas rezerwacyjnych. Podobnie jak w przypadku kas rezerwacyjnych prosimy o upewnienie się co do właściwej kolejki.
Kasy będą otwarte od godziny 12.00 i zachęcamy do możliwie jak najwcześniejszego pojawienia się przy kasach i zakupu biletów.

Czy mogę wnieść na mecz własne artykuły spożywcze?

Nie. Prosimy o nie przychodzenie na mecz z własnym jedzeniem lub piciem, gdyż będzie ono musiało być pozostawione na wejściu. Wyjątkiem są osoby, które z powodu stanu zdrowia muszą mieć przy sobie określone rodzaje jedzenia. Należy wówczas posiadać ze sobą stosowne zaświadczenie lekarskie.
Na terenie hali będą znajdowały się punkty gastronomiczne.

Czy mogę wnieść na mecz aparat fotograficzny?

Tak. Dotyczy to zarówno aparatów amatorskich, jak i mniejszych gabarytowo aparatów profesjonalnych. Organizator pragnie jednak zaznaczyć, że każdy wnosi sprzęt fotograficzny na własną odpowiedzialność oraz prosi o to, by przy wykonywaniu zdjęć nie utrudniać obserwowania widowiska innym widzom.

Czy po wejściu do hali będzie można „na chwilę” z niej wyjść i wrócić?

Jeżeli nie będzie to spowodowane wyższą koniecznością lub nadzwyczajną sytuacją – nie będzie takiej możliwości. Bilet na mecz upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy.


Fot.: Krystian Redlarski