ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Promocja: bilety na mecz z Cuprum za 1 zł

Bilety na mecz z Cuprum Lubin kibice AZS Politechniki Warszawskiej mogą kupić już za 1 zł. Spotkanie to rozegrane zostanie w środę 22 października w Arenie Ursynów.

Jak zdobyć bilet za 1 zł? Wystarczy kupić wejściówkę na mecz z AZS Częstochowa, który zaplanowany jest na środę 15 października. - Chcemy pokazać kibicom, że warto przychodzić na nasze mecze - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej. - Nie mamy w składzie gwiazd, ale mamy walczaków. Mamy zawodników, którzy w przyszłości będą stanowili trzon reprezentacji Polski. Warto zobaczyć jak grają i im kibicować - dodał. - Uczniowie, studenci i emeryci dwa mecze obejrzą za 21 zł, pozostali kibice zaś - za 31 zł. To naprawdę dobra cena - wyjaśnił.

Wejściówki w pakiecie zakupić można przez Internet oraz w siedzibie klubu - przy ul. Waryńskiego 12a. Uwaga: wszyscy kibice, którzy zakupili już bilety na mecz z AZS Częstochowa, wejściówki na potyczkę z Cuprum Lubin w cenie 1 zł będą mogli dokupić w kasie Areny Ursynów w dniu spotkania oraz w siedzibie klubu - po okazaniu biletu na mecz z AZS Częstochowa.

Zapraszamy!


KUP BILETY NA MECZEFot.: Anna Klepaczko