ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Przedsprzedaż biletów na mecz z PGE Skrą


Rusza przedsprzedaż biletów na mecz AZS Politechniki Warszawskiej z PGE Skrą Bełchatów, który w niedzielę 11 stycznia rozegrany zostanie w hali Torwaru. Bilety nabyć będzie można w kasach Torwaru przy okazji spotkania Inżynierów z Jastrzębskim Węglem.


- Mecze naszej drużyny z PGE Skrą Bełchatów od zawsze cieszą się ogromną popularnością. Przedsprzedaż biletów na najbliższy to nagroda dla kibiców, którzy w długi listopadowy weekend wybiorą się na Torwar - wyjaśnił Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej. - Wejściówki na najlepsze miejsca zazwyczaj rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Tym razem trafią one do fanów, którzy przyjdą na mecz Inżynierów z Jastrzębskim Węglem - dodał.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel rozegrany zostanie w sobotę 8 listopada. Kasy Torwaru czynne będą od godz. 13.45. Dostępne w nich będą również bilety na dwa najbliższe mecze naszych siatkarzy: z MKS-em Banimexem Będzin oraz Cerrad Czarnymi Radom. Zapraszamy.


Fot.: Tomasz Adamaszek