Przełamanie Politechniki. Transfer pokonany

AZS Politechnika Warszawska przerwała serię porażek. Inżynierowie po zaciętym meczu dziewiątej kolejki PlusLigi 3-1 pokonali Transfer Bydgoszcz.

Siatkarze Jakuba Bednaruka wreszcie pokazali dobrą grę. Przełamali niemoc i ograli rywala, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Nie przeszkodził im nawet Paweł Woicki, który jeszcze kilka tygodni temu występował w stolicy. Rozgrywający Transferu, podobnie jak jego koledzy, formą błysnął tylko w pierwszym secie. W pozostałych partiach bydgoszczanie nie zaprezentowali się z najlepszej strony. Choć rozpoczynali je dobrze, przegrywali. - Wygraliśmy, ale jestem wściekły na moich zawodników. W tak ważnym meczu mieli naskoczyć na przeciwników, przycisnąć ich do podłogi. Tymczasem zaczynali zbyt spokojnie i później musieli odrabiać straty - powiedział zdenerwowany trener Bednaruk. - Pokazali jednak, że potrafią wychodzić z trudnych sytuacji - dodał już ze spokojem.

MVP meczu wybrany został Paweł Adamajtis.