ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Rafael Araujo: Każdy z nas zasłużył na statuetkę MVP

Fot. PressFocus
W środowym spotkaniu drugiej kolejki PlusLigi siatkarze ONICO Warszawa pokonali na wyjeździe Asseco Resovię Rzeszów 3:1. Zapraszamy do lektury wypowiedzi najlepszego zawodnika tego meczu, Rafaela Araujo.

Rafael Araujo: To był naprawdę znakomity mecz. Każdy z nas zaprezentował bardzo dobrą formę, z czego bardzo się cieszę. Te trzy punkty są cenne nie tylko ze względu na miejsce w tabeli PlusLigi, lecz także jako motywacja dla całej drużyny. Takie zwycięstwa bardzo pomagają w budowaniu pewności siebie. Od kilku tygodni pracujemy bardzo, bardzo ciężko i teraz wreszcie przychodzą efekty.

Mecze w hali Podpromie zawsze są bardzo trudne. Kibice tworzą wyjątkowo głośną atmosferę, na szczęście my dzisiaj potrafiliśmy kontrolować spotkanie niemal od początku do końca. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty i wracamy do Warszawy z trzema, bardzo ważnymi punktami.

Bardzo cieszę się ze statuetki MVP. Uważam jednak, że dzisiaj każdy z nas zasłużył na taką statuetkę i gdybym mógł się nią podzielić, to zrobiłbym to ze wszystkimi kolegami z drużyny, bo każdy z nas miał dzisiaj ogromny wkład w to zwycięstwo.