ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Rafael Araujo przed meczem z MKS-em Będzin

Fot. Jakub Ćmil
W poniedziałek 12 listopada siatkarze ONICO Warszawa zmierzą się w Sosnowcu z MKS-em Będzin. Zapraszamy do lektury przedmeczowej wypowiedzi Rafaela Araujo.

Rafael Araujo: MKS Będzin to bardzo waleczny zespół. Najsilniejsi są zwłaszcza w swojej hali, przed własną publicznością. Jestem więc przekonany, że w poniedziałkowym meczu zarówno siatkarze, jak i kibice dadzą z siebie wszystko. Oprócz hali i kibiców ich siłą jest przede wszystkim praca zespołowa. Drużyna potrafi się wzajemnie zmotywować i nawet w trudnych momentach nie ma mowy o poddawaniu się.

My jedziemy na to spotkanie bardzo zmotywowani. W ostatnich dwóch meczach nie zdobyliśmy żadnego punktu, więc teraz chcemy się zrehabilitować. Naszym celem jest oczywiście zwycięstwo, najlepiej za komplet punktów.

Bardzo cieszę się, że odwiedzę dawny klub i przyjaciół, z którymi grałem przez poprzednie dwa sezony. Taki powrót jest zawsze bardzo miły, jednak sentymenty odkładam na bok. Po pierwszym gwizdku nikt nie będzie już myślał o tym, czy po drugiej stronie znajduje się przyjaciel.