Repliki koszulek już w sprzedaży

Co poza szalikiem jest najlepszym atrybutem kibica? Oczywiście koszulka ulubionego klubu. AZS Politechnika Warszawska zachęca więc do zamawiania replik swoich koszulek meczowych.

Replika koszulki meczowej z sezonu 2015/2016 może być wspaniałym prezentem gwiazdkowym dla każdego fana Inżynierów. Nie czekaj więc i zamów ją już dziś. Na zamówienia czekamy bowiem tylko do piątku 4 grudnia 2015 roku. Koszulki odebrać będzie można 21 grudnia w hali Arena Ursynów podczas meczu AZS Politechniki Warszawskiej z Jastrzębskim Węglem.

Cena jednej koszulki to 120 PLN. - Przewidzieliśmy zniżkę dla posiadaczy karnetów. Każdy kibic, który regularnie pojawia się sie na naszych meczach i może potwierdzić to, wpisując w formularzu numer karnetu, koszulkę będzie mógł kupić 10 zł taniej - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A.

Na koszulce może pojawić się dowolne imię, nazwisko bądź pseudonim oraz wybrany przez kibica numer. - Fani mogą zamówić zarówno koszulkę ze swoim nazwiskiem, jak i nazwiskiem ulubionego siatkarza. I to w wybranym przez siebie rozmiarze - wyjaśnił Marcin Bańcerowski. - Jesteśmy w stanie przygotować również repliki koszulek dla dzieci. W zamówieniu wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole i wpisać wzrost dziecka - dodał.

Jak dokonać zamówienia? Wystarczy pobrać formularz PDF, wypełnić go i wysłać na adres mailowy: biuro@azspw.com, tytułując wiadomość „KOSZULKA-REPLIKA”. Zachęcamy!


Fot.: www.azspw.com