ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Repliki koszulek już w sprzedaży

Co poza szalikiem jest najlepszym atrybutem kibica? Oczywiście koszulka ulubionego klubu. AZS Politechnika Warszawska zachęca więc do zamawiania replik swoich koszulek meczowych.

Replika koszulki meczowej z sezonu 2015/2016 może być wspaniałym prezentem gwiazdkowym dla każdego fana Inżynierów. Nie czekaj więc i zamów ją już dziś. Na zamówienia czekamy bowiem tylko do piątku 4 grudnia 2015 roku. Koszulki odebrać będzie można 21 grudnia w hali Arena Ursynów podczas meczu AZS Politechniki Warszawskiej z Jastrzębskim Węglem.

Cena jednej koszulki to 120 PLN. - Przewidzieliśmy zniżkę dla posiadaczy karnetów. Każdy kibic, który regularnie pojawia się sie na naszych meczach i może potwierdzić to, wpisując w formularzu numer karnetu, koszulkę będzie mógł kupić 10 zł taniej - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A.

Na koszulce może pojawić się dowolne imię, nazwisko bądź pseudonim oraz wybrany przez kibica numer. - Fani mogą zamówić zarówno koszulkę ze swoim nazwiskiem, jak i nazwiskiem ulubionego siatkarza. I to w wybranym przez siebie rozmiarze - wyjaśnił Marcin Bańcerowski. - Jesteśmy w stanie przygotować również repliki koszulek dla dzieci. W zamówieniu wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole i wpisać wzrost dziecka - dodał.

Jak dokonać zamówienia? Wystarczy pobrać formularz PDF, wypełnić go i wysłać na adres mailowy: biuro@azspw.com, tytułując wiadomość „KOSZULKA-REPLIKA”. Zachęcamy!


Fot.: www.azspw.com