ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Rewanż z Fenerbahçe: nokaut czy „psikus”?

W czwartek 28 listopada AZS Politechnika Warszawska w meczu rewanżowym drugiej rundy kwalifikacji Challenge Cup na wyjeździe zmierzy się z Fenerbahçe Grundig Stambuł. W pierwszym spotkaniu Inżynierowie ulegli rywalom 0-3.

Fenerbahçe to jedna z najlepszych klubowych drużyn świata. O jej sile stołeczni kibice mogli przekonać się 5 listopada w hali Torwaru. Trio Ivan Miljković, Leonel Marshall i Felipe Fonteles pokazało wówczas, jak gra się w siatkówkę na najwyższym poziomie. - Nie mieliśmy w tym meczu żadnych szans. Był on jak wyścig Poloneza z Ferrari. Niestety to my byliśmy Polonezem - komentował Marcin Bańcerowski, wiceprezes Politechniki.

Trener Politechniki - Jakub Bednaruk, mimo solidnego lania, jakie jego zespół dostał w pierwszym meczu, nie boi się drugiegio starcia z Fenerbahçe. - Wiem, że nie mam podstaw, ale liczę na małego psikusa - napisał na Twitterze.

Trener Jakub Bednaruk wierzy w dobry wynik
fot. www.tweeter.com/JakubBednaruk


AZS Politechnika Warszawska do Stambułu poleciała bez Pawła Kaczorowskiego i Przemysława Smolińskiego. W dwunastce znalazł się z kolei drugi libero - Maciej Olenderek, który w trudnych momentach na boisku wspierać będzie kolegów w przyjęciu zagrywki.

Mecz rozpocznie się o godz. 19.30 czasu polskiego. Sędzią pierwszym będzie Nunzio Caltabiano z Włoch, a drugim - Roy Bensimon.


Fot. Tomasz Adamaszek