ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Rusza Program Lojalnościowy ONICO Warszawa

Wraz ze startem nowego sezonu przygotowaliśmy dla wszystkich kibiców ONICO Warszawa nową odsłonę strony internetowej oraz Program Lojalnościowy z wyjątkowymi nagrodami. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi założeniami Programu.

Do Programu Lojalnościowego ONICO Warszawa może przystąpić każdy, kto ukończył 18 lat. Rejestracja odbywa się poprzez oficjalną stronę klubu onicowarszawa.pl i można przejść ją zaledwie jednym krokiem! Okienko do rejestracji widoczne jest w prawym górnym rogu strony.

Na czym polega udział w Programie? W uproszczeniu - za udział w domowych meczach ONICO Warszawa oraz zakupy w Sklepie Kibica przyznawane są punkty, które następnie można wymieniać na atrakcyjne nagrody. Dodatkowo, punkty będzie można zdobywać także za udział w ankietach i konkursach, które pojawiać się będą na naszej stronie i o których będziemy Was na bieżąco informować.

Zakup karnetu - 100 pkt

Zakup biletu - 5 pkt

Udział w meczu (zeskanowanie kodu karnetowego/biletowego na wejściu) - 5 pkt

Zakupy w Sklepie Kibica - 1 pkt za każde wydane 10 zł

Głosowanie w ankiecie na Siatkarza Miesiąca - 1 pkt

Co można dostać w zamian? Wachlarz nagród jest bardzo szeroki - począwszy od plakatów z autografami siatkarzy, przez zniżki na zakupy w Sklepie Kibica, obecność w tunelu przed rozpoczęciem meczu, aż do nagrania dedykowanych życzeń przez naszych siatkarzy lub spotkania z nimi w loży ONICO na stadionie PGE Narodowym. Nagrodę specjalną dla trzech osób, które zdobędą najwięcej punktów w sezonie 2018/2019, przygotował również nasz sponsor, MB Motors Mercedes Benz, który ufunduje vouchery na weekend z zatankowanym Mercedesem klasy S, E lub C (odpowiednio dla pierwszej, drugiej i trzeciej osoby)!

Jak należy przypisywać punkty do swojego konta? Najważniejsze, to nie pozbywać się kodu biletowego, który należy wprowadzić na swoim profilu w Programie Lojalnościowym. Za każdy mecz jedna osoba będzie mogła wprowadzić jeden kod biletowy, za który automatycznie - w ciągu 24h - przypisane zostaną punkty. Jeśli kod biletowy zostanie odczytany na bramkach wejściowych do hali Torwar, w ciągu 24h od zakończenia meczu otrzymacie dodatkowe punkty.

Jeśli dokonacie zakupów w naszym sklepie internetowym, punkty za wydaną kwotę zostaną przypisane do Waszego konta automatycznie. Jeśli zaś zdecydujecie się na zakupy w stacjonarnym sklepie w hali Torwar - nic straconego. Przy zakupach możecie odebrać kody, które będą odpowiadać wydanej kwocie, a po ich wprowadzeniu na swoim profilu, automatycznie wylądują na Waszym koncie.

Punkty możecie wymienić na nagrody w dowolnym momencie, jednak nie później niż 30 dni po zakończeniu ostatniego domowego meczu w sezonie. Wraz ze startem nowego sezonu punkty zostaną wyzerowane i zaczną naliczać się od nowa.

Wszelkie szczegóły znajdziecie w regulaminie Programu Lojalnościowego, który dostępny jest w TYM miejscu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów możecie również skontaktować się z nami na adres program@onicowarszawa.pl.

Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy coś, co jeszcze bardziej przybliży ONICO Warszawa do Was, kibiców. Do zobaczenia na Torwarze!