ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Ruszył menedżer „Wygraj PlusLigę”. Dołącz do gry!

Marzyliście o byciu prezesem-trenerem własnej drużyny w PlusLidze? Teraz marzenia mogą stać się rzeczywistością – ruszył konkurs „Wygraj PlusLigę”, oficjalny menedżer PlusLigi. Zasady zabawy są bardzo proste. Na stronie internetowej wygrajpluslige.pl spośród wszystkich zawodników grających w PlusLidze „kupujemy” dwunastu – po trzech środkowych i przyjmujących, po dwóch atakujących, rozgrywających i libero. Żeby jednak nie było łatwo, wprowadzono ograniczenia - z jednego klubu ligowego może być co najwyżej dwóch siatkarzy, a na zakup zawodników mamy jedynie 26 milionów wirtualnych złotych. Następnie z naszej dwunastki musimy wyselekcjonować podstawową siódemkę – dwóch środkowych, dwóch przyjmujących, rozgrywający, atakujący i libero. Jednego z nim mianujemy kapitanem (punktuje podwójnie), a jednego wicekapitanem (punktuje podwójnie w przypadku, gdy nie zagra kapitan). [caption id="attachment_19185" align="aligncenter" width="592"]Profil Andrzeja Wrony, środkowego ONICO AZS Politechniki Warszawskiej, w menedżerze „Wygraj PlusLigę”
Profil Andrzeja Wrony, środkowego ONICO AZS Politechniki Warszawskiej, w menedżerze „Wygraj PlusLigę” (fot. zrzut ekranu)
[/caption]   Podstawowa siódemka od 6. kolejki PlusLigi zaczyna zbierać dla nas punkty. Szczegółową punktację znaleźć można w regulaminie konkursu. Do 29 października, do godz. 14.30, możemy w swojej drużynie robić nieograniczoną liczbę transferów, zmieniać zawodników z rezerwowych do składu podstawowego i odwrotnie, a także wyznaczać kapitana i jego zastępcę. Po rozpoczęciu 6. kolejki liczba transferów jest ograniczona. Przed każdą kolejką możemy dokonać dwóch darmowych operacji kupna-sprzedaży. Każdy następny to minus 5 punktów odjętych z dorobku punktowego najbliższej kolejki. ONICO AZS Politechnika Warszawska poleca i zachęca do dołączenia do zabawy.

PRZEJDŹ DO GRY

  Fot. Tomasz Adamaszek, www.azspw.com