Ruszył menedżer „Wygraj PlusLigę”. Dołącz do gry!

Marzyliście o byciu prezesem-trenerem własnej drużyny w PlusLidze? Teraz marzenia mogą stać się rzeczywistością – ruszył konkurs „Wygraj PlusLigę”, oficjalny menedżer PlusLigi. Zasady zabawy są bardzo proste. Na stronie internetowej wygrajpluslige.pl spośród wszystkich zawodników grających w PlusLidze „kupujemy” dwunastu – po trzech środkowych i przyjmujących, po dwóch atakujących, rozgrywających i libero. Żeby jednak nie było łatwo, wprowadzono ograniczenia - z jednego klubu ligowego może być co najwyżej dwóch siatkarzy, a na zakup zawodników mamy jedynie 26 milionów wirtualnych złotych. Następnie z naszej dwunastki musimy wyselekcjonować podstawową siódemkę – dwóch środkowych, dwóch przyjmujących, rozgrywający, atakujący i libero. Jednego z nim mianujemy kapitanem (punktuje podwójnie), a jednego wicekapitanem (punktuje podwójnie w przypadku, gdy nie zagra kapitan). [caption id="attachment_19185" align="aligncenter" width="592"]Profil Andrzeja Wrony, środkowego ONICO AZS Politechniki Warszawskiej, w menedżerze „Wygraj PlusLigę”
Profil Andrzeja Wrony, środkowego ONICO AZS Politechniki Warszawskiej, w menedżerze „Wygraj PlusLigę” (fot. zrzut ekranu)
[/caption]   Podstawowa siódemka od 6. kolejki PlusLigi zaczyna zbierać dla nas punkty. Szczegółową punktację znaleźć można w regulaminie konkursu. Do 29 października, do godz. 14.30, możemy w swojej drużynie robić nieograniczoną liczbę transferów, zmieniać zawodników z rezerwowych do składu podstawowego i odwrotnie, a także wyznaczać kapitana i jego zastępcę. Po rozpoczęciu 6. kolejki liczba transferów jest ograniczona. Przed każdą kolejką możemy dokonać dwóch darmowych operacji kupna-sprzedaży. Każdy następny to minus 5 punktów odjętych z dorobku punktowego najbliższej kolejki. ONICO AZS Politechnika Warszawska poleca i zachęca do dołączenia do zabawy.

PRZEJDŹ DO GRY

  Fot. Tomasz Adamaszek, www.azspw.com