ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Ruszyła licytacja bombek na rzecz WOŚP

W środę 27 grudnia rozpoczęła się aukcja charytatywna świątecznych bombek wykonanych przez siatkarzy ONICO Warszawa oraz przedstawicieli Klubu Kibica. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Przejdź do licytacji. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Siatkarze ONICO Warszawa po raz kolejny wzięli udział w charytatywnej akcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na licytację trafiły wyjątkowe bombki, a już niedługo kibice stołecznej drużyny będą mieli okazję, aby zdobyć kolejne wyjątkowe gadżety. – Już trzeci rok z rzędu spotykamy się z siatkarzami ONICO Warszawa, by wspólnie dekorować bombki. Stało się to już naszą małą tradycją. Myślę, że jest to miła odskocznia od ciągłych treningów i meczów. Widać, że siatkarze dobrze się bawią, mogą rozwinąć swoje artystyczne talenty, a także możemy się wszyscy trochę bliżej poznać. Cały dochód z aukcji charytatywnych, podobnie jak w poprzednich latach, przekażemy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – powiedziała Paulina Balwisz, prezes Klubu Kibica ONICO Warszawa.