ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Ruszyła sprzedaż biletów na finał z ZAKSĄ

W środę 1 maja ONICO Warszawa zagra we własnej hali z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle w drugim meczu finałowym PlusLigi. Wystartowała już sprzedaż biletów na to spotkanie. Zapraszamy na trybuny!

BILETY NA FINAŁ Z ZAKSĄ

Trwający sezon jest dla ONICO wyjątkowy. Warszawska drużyna pierwszy raz w historii klubu awansowała do najlepszej czwórki ligi, a w minioną środę osiągnęła jeszcze większy sukces, bo po wyrównanej batalii z Jastrzębskim Węglem uzyskała promocję do wielkiego finału PlusLigi. 

Rywalizacja z jastrzębianami zaczęła się źle, bo od porażki 1:3 na Torwarze. W rewanżu udało się wygrać 3:0 i losy awansu do finału miały się rozstrzygnąć w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej. Gdzie siatkarze obu drużyn zafundowali kibicom prawdziwy horror! W pierwszych dwóch setach górą byli gospodarze, później goście doprowadzili do tie-breaka, w którym triumfowali stołeczni.

W finale podopieczni Stephane'a Antigi zmierzą się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, która wyeliminowała Aluron Virtu Wartę Zawiercie. Pierwsze starcie odbędzie się w sobotę 27 kwietnia w hali wicemistrzów Polski, a kolejne 1 maja na Torwarze. Ruszyła już sprzedaż biletów na to domowe spotkanie!

Mecz zaplanowano na godz. 20:30. Wejściówki kupować można za pośrednictwem strony www.bilety.onicowarszawa.pl, a ich ceny to 60 i 30 zł na dłuższą trybunę oraz 45 i 25 zł na krótszą. Zachęcamy do zakupu. Walczymy razem!