ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Ruszyła sprzedaż biletów na półfinał z Jastrzębskim

Fot. Jakub Ćmil
We wtorek 16 kwietnia o godz. 20:30 zagramy pierwszy mecz półfinałowy fazy play-off PlusLigi z drużyną Jastrzębskiego Węgla. Ruszyła już sprzedaż biletów na to spotkanie!

BILETY NA PÓŁFINAŁ PLUSLIGI

W fazie zasadniczej tego sezonu ONICO zajęło drugie miejsce w tabeli, dzięki czemu zapewniło sobie bezpośredni awans do półfinału PlusLigi. Jastrzębski po drodze musiał jeszcze wygrać rywalizację ćwierćfinałową, a tam trafił na bardzo wymagającego rywala – wciąż aktualnego mistrza Polski, czyli PGE Skrę Bełchatów. Mimo to podopieczni Roberto Santilliego wygrali oba spotkania z bełchatowianami (3:2 u siebie i 3:0 na wyjeździe).

Stołecznych czeka więc na pewno trudna przeprawa, choć ostatni mecz obu drużyn zakończył się bardzo przekonującym zwycięstwem warszawian 3:0. Wtedy w hali Torwar przyjezdni nie mieli wiele do powiedzenia, bo mecz trwał zaledwie 1h 18min! Miejmy nadzieję, że podobnie będzie także tym razem i znów będziemy mogli się cieszyć ze zwycięstwa ekipy Stephane’a Antigi.

Pierwsze spotkanie półfinałowe odbędzie się we wtorek 16 kwietnia w hali COS Torwar. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:30. Bilety na to spotkanie można kupować za pośrednictwem strony www.bilety.onicowarszawa.pl. Ceny wejściówek to 60 i 30 złotych na dłuższą trybunę oraz 45 i 25 złotych na krótszą. Zachęcamy do zakupu - liczymy, że w walce o finał będziecie nas wspierać od początku do końca!