ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Ruszyła sprzedaż pakietów na mecze z Jastrzębskim i Chemikiem

Fot. Jakub Ćmil
W dwóch ostatnich kolejkach fazy zasadniczej PlusLigi siatkarze ONICO Warszawa zagrają u siebie z Jastrzębskim Węglem i Chemikiem Bydgoszcz. Zwycięstwa w tych meczach zapewnią stołecznym drugie miejsce w tabeli i bezpośredni awans do półfinału play-offów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na trybuny!

PAKIETY NA MECZE Z JASTRZĘBSKIM I CHEMIKIEM

Do sprzedaży trafiły już pakiety na mecze z Jastrzębskim i Chemikiem. Kupując je zapłacicie mniej, niż w przypadku dwóch pojedynczych biletów na oba te spotkania. Koszt pakietu normalnego na dłuższą trybunę to 60 złotych, a ulgowego – 30 złotych. W przypadku trybuny krótszej ceny będą wynosiły odpowiednio 40 i 20 złotych. Ponadto korzystając z oferty pakietowej będziecie mogli od razu zapewnić sobie miejsce na trybunach podczas zapowiadającego się pasjonująco starcia z Jastrzębskim.

Bezpośrednio do półfinałów fazy play-off awansują dwie najlepsze drużyny PlusLigi i o ile lider – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – wydaje się być już poza zasięgiem reszty stawki, tak walka o drugie miejsce wciąż trwa w najlepsze. 17 marca, w przedostatniej kolejce rundy zasadniczej, w Warszawie zmierzą się dwaj kandydaci do zajęcia tej lokaty – ONICO i Jastrzębski Węgiel.

Obecnie w lepszej sytuacji są stołeczni, którzy zajmują pozycję wicelidera. Ekipa z Jastrzębia traci do drużyny Stephane’a Antigi cztery punkty, a stołeczni we własnej hali prezentują się znakomicie – w całym sezonie przegrali tam tylko z ZAKSĄ (w listopadzie) i niedawno po dramatycznym meczu z PGE Skrą Bełchatów 2:3. Nikogo nie trzeba więc przekonywać, jak ważny będzie to mecz dla ONICO. Bo 17 marca na Torwarze mogą się rozstrzygnąć losy drugiego miejsca.

Zaledwie kilka dni później – 20 marca – w hali przy ul. Łazienkowskiej gościć będziemy Chemika Bydgoszcz. Jeśli więc nie uda się pokonać Jastrzębskiego, promocję do 1/2 finału możemy wywalczyć w ostatniej kolejce, także przed własną publicznością. Oba mecze będą więcej niezwykle istotne w kontekście całego sezonu.

Mecze z Jastrzębskim Węglem i Chemikiem Bydgoszcz odbędą się kolejno 17 i 20 marca w hali COS Torwar. Początek obu spotkań zaplanowano na godz. 20:30. Najmłodszych kibiców stołecznej drużyny zapraszamy do Strefy Małego Kibica przygotowanej przez Fundację ONICO. Bądźcie z nami!