SELPOL zostaje z Politechniką


SELPOL S.A. nadal będzie wspierać AZS Politechnikę Warszawską. Po owocnej współpracy w sezonie 2013/2014 strony postanowiły przedłużyć umowę.


- SELPOL S.A. zostaje z nami na kolejny rok - zakomunikowała z radością Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Władze firmy są zadowolone nie tylko z korzyści marketingowych, ale i z wyniku naszego zespołu - wyjaśniła. - Nasz klub, co oczywiste, kojarzy się z branżą inżynieryjno-budowlaną. Dzięki temu wspiera nas coraz więcej firm właśnie z tego sektora - dodała..

Wcześniej do grona partnerów AZS Politechniki Warszawskiej dołączyli ENPROM, ZMR-JUREX i Home Invest. Klub w sezonie 2014/2015 wspierać będą także IDS-BUD, Cezamat, EM&CA S.A., Balcke Dürr, Grupa DSF, Szybka Kolej Miejska, Centrum Rehabilitacji Sportowej, Centrum Medyczne ACHILLES, APS Energia, IZI-MEDIA i 4Sport LAB. - Choć lipiec, sierpień i wrzesień to dla kibiców PlusLigi sezon ogórkow, my nie mamy wakacji. Obecnie prowadzimy negocjacje z kolejnymi potencjalnymi partnerami - powiedziała Jolanta Dolecka.

Budownictwo Elektroenergetyczne SELPOL S.A. prowadzi działalność w zakresie projektowania, organizacji dostaw,  realizacji  produkcji  budowlano-montażowej  i serwisu obiektów takich jak: linie i stacje elektroenergetyczne wysokich i najwyższych napięć, trakty światłowodowe napowietrzne - w technologii: OPGW, ADSS, MASS i ADL, montaż przewodów aluminiowych z rdzeniem kompozytowym i drutami trapezowymi np. typu ACCC/TW i innych o podobnym zastosowaniu (np. ACSS, TACSR, ZTACSR, GZATACSR) na elektroenergetycznych liniach napowietrznych wysokich najwyższych napięć.


Fot.: www.azspw.com