ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Show w Arenie Ursynów, bądź na 16.30


Meczowi AZS Politechniki Warszawskiej i ZAKSY Kędzierzyn-Koźle towarzyszyć będzie efektowna oprawa. Władze stołecznego klubu po raz drugi w sezonie 2014/2015 postanowiły zorganizować wyjątkową prezentację drużyn połączoną ze spektaklem świateł.


- Zapraszamy do hali na 16.30. Bądźcie koniecznie - zachęca Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Fani, którzy byli na Torwarze na meczu naszej drużyny z PGE Skrą Bełchatów, wiedzą już, że warto w hali pojawić się wcześniej. Takiego show nie robi żaden inny klub w PlusLidze - mówi z dumą. - W spektaklu świateł udział wezmą również kibice. Znów za pomocą swoich telefonów komórkowych pomogą nam rozświetlić halę - dodaje z uśmiechem.

Stołeczny klub przygotował dla miłośników siatkówki jeszcze inne atrakcje. Każdy z zawodników, wychodząc na boisko podczas prezentacji, wyrzuci w trybuny piłkę ze swoim autografem. Dodatkowo jeden z kibiców z Areny Ursynów wyjdzie z voucherem na zimowy urlop w ciepłym kraju. Partner AZS Politechniki Warszawskiej - biuro podróży Neckermann Polska - przygotował bowiem niespodziankę. Do wygrania będzie wycieczka do Egiptu.


Reklama - Neckermann Polska

Mecz AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozegrany zostanie w sobotę 31 stycznia. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 17.00. Bilety są jeszcze w sprzedaży, choć zainteresowanie nimi jest bardzo duże.


Fot.: Tomasz Adamaszek