Show w Arenie Ursynów, bądź na 16.30


Meczowi AZS Politechniki Warszawskiej i ZAKSY Kędzierzyn-Koźle towarzyszyć będzie efektowna oprawa. Władze stołecznego klubu po raz drugi w sezonie 2014/2015 postanowiły zorganizować wyjątkową prezentację drużyn połączoną ze spektaklem świateł.


- Zapraszamy do hali na 16.30. Bądźcie koniecznie - zachęca Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Fani, którzy byli na Torwarze na meczu naszej drużyny z PGE Skrą Bełchatów, wiedzą już, że warto w hali pojawić się wcześniej. Takiego show nie robi żaden inny klub w PlusLidze - mówi z dumą. - W spektaklu świateł udział wezmą również kibice. Znów za pomocą swoich telefonów komórkowych pomogą nam rozświetlić halę - dodaje z uśmiechem.

Stołeczny klub przygotował dla miłośników siatkówki jeszcze inne atrakcje. Każdy z zawodników, wychodząc na boisko podczas prezentacji, wyrzuci w trybuny piłkę ze swoim autografem. Dodatkowo jeden z kibiców z Areny Ursynów wyjdzie z voucherem na zimowy urlop w ciepłym kraju. Partner AZS Politechniki Warszawskiej - biuro podróży Neckermann Polska - przygotował bowiem niespodziankę. Do wygrania będzie wycieczka do Egiptu.


Reklama - Neckermann Polska

Mecz AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozegrany zostanie w sobotę 31 stycznia. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 17.00. Bilety są jeszcze w sprzedaży, choć zainteresowanie nimi jest bardzo duże.


Fot.: Tomasz Adamaszek