Siatkarskie wakacje z Marcinem Nowakiem


Niezapomnianą przygodę przeżyć mogą młodzi kibice AZS Politechniki Warszawskiej. W najbliższe wakacje stołeczny klub razem z Marcinem Nowakiem organizuje siatkarskie kolonie nad polskim morzem.

Oprócz codziennych treningów porannych oraz popołudniowych - tych w hali i na piasku - pod okiem Marcina Nowaka, przewidujemy zarówno inne aktywności ruchowe, gry, zabawy, jak i wyjścia oraz odpoczynek na plaży. - Z racji tego, że mam dobry kontakt z młodzieżą i doświadczenie jako rodzic - sam mam przecież dwóch synów - zdecydowałem się na zaangażowanie w projekt wraz z klubem. Lubię współpracę z dziećmi, spełniam się przy tym, a ponieważ siatkówka jest tym, co kocham, chciałbym podzielić się swoją wiedzą oraz przekazać praktyczne wskazówki na codziennych treningach, które będę prowadził - stwierdził warszawski środkowy. - Taki obóz to również doskonały sposób na propagowanie siatkówki wśród młodzieży i proponowanie aktywnej formy spędzania wakacji. Dlatego też zapraszam wszystkich chętnych na siatkarskie wakacje ze mną - dodaje z uśmiechem na ustach Marcin Nowak.

UWAGA! W związku z organizacją jednego turnusu i ograniczoną liczbą miejsc, nie przewidujemy limitów wiekowych. Ewentualny podział nastąpi po skompletowaniu grupy.

Dodatkową atrakcją będzie udział w siatkarskich treningach Daniela Plińskiego, który pochodzi z Pucka i właśnie tam spędzi również część wolnego, wakacyjnego czasu.
Termin: 4.07.2014 - 12.07.2014.


Plakat - Siatkarskie wakacje z Marcinem Nowakiem
Cena wyjazdu to 1 390 zł. Cena obejmuje:
- 8 noclegów
- pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
- opiekę wykwalifikowanego wychowawcy
- ubezpieczenie NNW
 Cena nie obejmuje:
- przejazdu; w przypadku większej liczby osób - możliwość zorganizowania wyjazdu z Warszawy - do ceny należy doliczyć 50 zł/os,
- dodatkowych atrakcji, np. wycieczki do Władysławowa.
 Zakwaterowanie: FRKF Sporthotel (Ośrodek Szkoleniowo - Sportowy "Delfin");
- lokalizacja: 60 metrów od plaży, niedaleko mola i promenady spacerowej oraz portów: jachtowego i rybackiego; ok. 800 m od Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego;
- zakwaterowanie: pokoje 3-osobowe z łazienką;
- infrastruktura: boisko, sala gimnastyczna, siłownia, stołówka, darmowe wi-fi.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu (22) 234 53 71 lub za pośrednictwem e-mail: biuro@azspw.com.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY