ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Siatkarze ONICO na świątecznym spotkaniu z Klubem Kibica

W ubiegłym tygodniu drużyna ONICO Warszawa oraz przedstawiciele Klubu Kibica spotkali się na corocznym przedświątecznym spotkaniu w Arenie Ursynów. Uczestnicy wspólnie pomalowali bombki, które już niedługo trafią na aukcję charytatywną. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Siatkarze oraz przedstawiciele Klubu Kibica stworzyli kilka grup, w których razem tworzyli wyjątkowe bombki. Drużyny prześcigały się w różnych pomysłach, dzięki czemu powstało aż dziesięć wyjątkowych dzieł. [caption id="attachment_30444" align="alignnone" width="8256"] Damian Wojtaszek z kibicką.[/caption] – Już trzeci rok z rzędu spotykamy się z siatkarzami ONICO Warszawa, by wspólnie dekorować bombki. Stało się to już naszą małą tradycją. Myślę, że jest to miła odskocznia od ciągłych treningów i meczów. Widać, że siatkarze dobrze się bawią, mogą rozwinąć swoje artystyczne talenty, a także możemy się wszyscy trochę bliżej poznać. Cały dochód z aukcji charytatywnych, podobnie jak w poprzednich latach, przekażemy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – powiedziała Paulina Balwisz, prezes Klubu Kibica ONICO Warszawa.