Siatkarze spotkali się z wolontariuszami

Siatkarze spotkali się z wolontariuszami

W czwartek 1 marca w Restauracji Sphinx w warszawskim Hotelu Marriott odbyło się spotkanie wolontariuszy wspierających ONICO Warszawa. W uroczystej kolacji wzięli udział także siatkarze i prezes klubu, Jolanta Dolecka.

– W imieniu całego klubu ONICO Warszawa, wszystkich pracowników i członków drużyny, chciałabym Wam bardzo podziękować. Wasze wsparcie przy organizacji meczów naszej drużyny jest nieocenione. To również dzięki takim osobom jak Wy nasz klub znajduje się dziś w czołówce najlepszych klubów siatkarskich w Polsce – powiedziała prezes Jolanta Dolecka.

Wolontariat istnieje w naszym klubie od samego początku. Z niektórymi wolontariuszami utrzymuję kontakt do dziś i mogę powiedzieć, że z wielu z nich jestem naprawdę dumna. Praca w wolontariacie to duża odpowiedzialność, która procentuje w kolejnych etapach kariery zawodowej – dodała.

W spotkaniu udział wzięli również czterej siatkarze ONICO Warszawa –  Andrzej Wrona, Damian Wojtaszek, Bartosz Kwolek oraz Sharone Vernon-Evans. Kolację dla wolontariuszy oraz członków drużyny przygotował sponsor stołecznej drużyny, Restauracje Sphinx.