ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Siatkarze spotkali się z wolontariuszami

W czwartek 1 marca w Restauracji Sphinx w warszawskim Hotelu Marriott odbyło się spotkanie wolontariuszy wspierających ONICO Warszawa. W uroczystej kolacji wzięli udział także siatkarze i prezes klubu, Jolanta Dolecka. – W imieniu całego klubu ONICO Warszawa, wszystkich pracowników i członków drużyny, chciałabym Wam bardzo podziękować. Wasze wsparcie przy organizacji meczów naszej drużyny jest nieocenione. To również dzięki takim osobom jak Wy nasz klub znajduje się dziś w czołówce najlepszych klubów siatkarskich w Polsce – powiedziała prezes Jolanta Dolecka. – Wolontariat istnieje w naszym klubie od samego początku. Z niektórymi wolontariuszami utrzymuję kontakt do dziś i mogę powiedzieć, że z wielu z nich jestem naprawdę dumna. Praca w wolontariacie to duża odpowiedzialność, która procentuje w kolejnych etapach kariery zawodowej – dodała. W spotkaniu udział wzięli również czterej siatkarze ONICO Warszawa –  Andrzej Wrona, Damian Wojtaszek, Bartosz Kwolek oraz Sharone Vernon-Evans. Kolację dla wolontariuszy oraz członków drużyny przygotował sponsor stołecznej drużyny, Restauracje Sphinx.