Spektakl świateł. Razem oświetlimy Arenę Ursynów


Przed meczem AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle kibice zgromadzeni w Arenie Ursynów będą mogli uatrakcyjnić prezentację drużyn. Wszystko za sprawą interaktywnej zabawy, jaką przygotował stołeczny klub.


Każdy kibic może stać się częścią oprawy. Jak? Potrzebny jest do tego jedynie telefon komórkowy z dostępem do Internetu i dobre chęci. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję (podczas rozgrzewki przypominał ją będzie spiker):
1) Wejdź na stronę internetową www.bit.ly/meczazs;
2) Po otwarciu strony wciśnij przycisk „Weź udział w pokazie”;
3) Obróć telefon w stronę boiska.

We wskazaną stronę internetową
„wbudowany” jest mechanizm, który będzie utrzymywał włączone podświetlenie ekranu. Dodatkowa aktywność użytkowników nie jest więc potrzebna. Organizatorzy na żywo sterować będą kolorami, jakimi świecą telefony. - To całkowicie bezpieczne. Nie mamy dostępu do żadnych danych z telefonu użytkownika - zapewnili przedstawiciele agencji multimedialnej FlareStudio, która odpowiedzialna jest za wirtualną oprawę.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozpocznie się o godz. 17.00. Do Areny Ursynów zapraszamy jednak już na 16.30.Fot.: Tomasz Adamaszek