Spektakl świateł. Razem oświetlimy Torwar


Siatkarskie emocje na najwyższym poziomie, świetna atmosfera na trybunach i cała masa atrakcji dodatkowych - to wszystko czeka na kibiców, którzy w niedzielę 11 stycznia pojawią się w hali Torwaru na meczu AZS Politechniki Warszawskiej z mistrzem Polski - PGE Skrą Bełchatów.


- Chcemy, aby było to wyjątkowe widowisko. Widowisko, jakiego w PlusLidze jeszcze nie było - zapowiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - O poziom sportowy zadbają nasi siatkarze. My zaś zrobimy wszystko, żeby kibice zachwycili się atmosferą i całą otoczką meczu - stwierdziła.

AZS Politechnika Warszawska już od dawna podczas meczów swojej drużyny wchodzi w interakcję z kibicami. Tym razem miłośnicy siatkówki zasiadający na trybunach hali Torwar będą mogli wziąć udział w świetlnym spektaklu. - Przy prezentacji drużyn w hali Torwaru zgaśnie światło. A dalej... Przekonajcie się Państwo sami. Nic więcej nie zdradzę - uśmiechnęła się tajemniczo Dolecka.

Każdy kibic może stać się częścią oprawy. Jak? Potrzebny jest do tego jedynie telefon komórkowy z dostępem do Internetu i dobre chęci. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję (podczas rozgrzewki przypominał ją będzie spiker):
1) Wejdź na stronę internetową www.bit.ly/meczazs;
2) Po otwarciu strony wciśnij przycisk „Weź udział w pokazie”;
3) Obróć telefon w stronę boiska.

We wskazaną stronę internetową
„wbudowany” jest mechanizm, który będzie utrzymywał włączone podświetlenie ekranu. Dodatkowa aktywność użytkowników nie jest więc potrzebna. Organizatorzy na żywo sterować będą kolorami, jakimi świecą telefony. - To całkowicie bezpieczne. Nie mamy dostępu do żadnych danych z telefonu użytkownika - zapewnili przedstawiciele agencji multimedialnej FlareStudio, która odpowiedzialna jest za wirtualną oprawę.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów rozpocznie się o godz. 14.45. - Do hali Torwaru zapraszamy jednak znacznie wcześniej. Zachęcamy, żeby być z nami już od 14.00 - zakończyła prezes Jolanta Dolecka.


Fot.: www.azspw.com