ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Sposób na Cuprum? „Stejki” i spotkanie z Burneiką

Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej przed meczem z Cuprum Lubin na pewno nie będą jeść kanapeczek. Wybiorą stejki. A chwilę później spotkają się z Robertem Burneiką, znanym bardziej jako Hardcorowy Koksu.

Burneika to pochodzący z Litwy kulturysta, bardzo popularny również w Polsce. W środę 22 października w Galerii Fitness spotka się z kibicami. Na Marynarskiej pojawią się także przedstawiciele naszej drużyny. - Przybić piątkę z Hardcorowym Koksem to duża rzecz. Zwłaszcza dla mnie, zawodnika, który lubi treningi w siłowni. Zazdroszczę tym, których trener wyśle na to spotkanie - powiedział Michał Filip. Atakujący ma wśród kolegów z naszej drużyny ksywkę Bicek. - Nie wzięła się ona z przypadku - uśmiechnął się.


Mieszkający na stałe w USA kulturysta będzie promował w Polsce firmowany przez Netię internet dla domu o ciekawej nazwie DROPSS. Podczas spotkania z fanami ma opowiadać nie tylko o ćwiczeniach w siłowni, ale i o tym, jak... poderwać dziewczynę. - To interesujący temat dla naszego libero - Maćka Olenderka - śmiali się Inżynierowie.

Siatkarze naszej drużyny z pewnością zaproszą Roberta Burneikę do Areny Ursynów na mecz z Cuprum Lubin. - Taki kibic na trybunach może wystraszyć przeciwników - zażartował Michał Filip. - Mam nadzieję, że znajdzie czas, aby obejrzeć nas w akcji - zakończył.


Fot.: Tomasz Adamaszek