ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Sprzedaż biletów na mecze z Jastrzębskim i Chemikiem

Fot. Jakub Ćmil
W poniedziałek 11 marca ruszyła sprzedaż pojedynczych biletów na mecze z Jastrzębskim Węglem (17 marca) i Chemikiem Bydgoszcz (20 marca). Wszystkich serdecznie zapraszamy na trybuny!

BILETY NA MECZE Z JASTRZĘBSKIM I CHEMIKIEM

Mecze z Jastrzębskim Węglem i Chemikiem Bydgoszcz to dwa ostatnie spotkania fazy zasadniczej sezonu 2018/2019. ONICO zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli i jest faworytem do bezpośredniego awansu do półfinału, ale musi to potwierdzić na Torwarze.

Już 17 marca zagra z ekipą z Jastrzębia, która do stołecznych traci cztery punkty i wciąż ma szansę na zajęcie drugiej pozycji. Nic więc dziwnego, że spotkanie to od dawna zapowiadane jest jako bezpośrednia walka o półfinał. Goście muszą w stolicy wygrać, by zachować matematyczne szanse na przeskoczenie w tabeli ONICO.

Kilka dni później do Warszawy przyjedzie Chemik Bydgoszcz. Jeśli podopieczni Stephane'a Antigi pokonają Jastrzębski, mecz z drużyną Jakuba Bednaruka nie będzie miał już znaczenia dla układu tabeli. Ale w przypadku ewentualnej niedzielnej porażki, w środę 20 marca ONICO stanie przed drugą szansą na przypieczętowanie drugiego miejsca i awansu do półfinału.

Do tej pory w sprzedaży były pakiety na spotkania z Jastrzębskim Węglem i Chemikiem Bydgoszcz. W poniedziałek 11 marca ruszyła zaś sprzedaż pojedynczych biletów na każdy z tych meczów. Wejściówki zakupić można przez stronę www.bilety.onicowarszawa.pl. Zapraszamy na trybuny!