ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Sprzedaż biletów na trzeci mecz półfinałowy z JW

Fot. Jakub Ćmil
W środę 24 kwietnia znów widzimy się w hali COS Torwar! W trzecim meczu półfinału PlusLigi ONICO Warszawa podejmie u siebie Jastrzębski Węgiel i będzie to decydujące starcie w walce o finał rozgrywek. Wystartowała już sprzedaż biletów na to spotkanie!

BILETY NA MECZ Z JASTRZĘBSKIM

Tuż przed wtorkowym meczem z Jastrzębskim z gry wypadł Bartosz Kurek, który nabawił się kontuzji pleców. A jakby tego było mało, to już w pierwszym secie tego starcia kostkę skręcił drugi z Bartoszów – Kwolek. Bez swoich dwóch największych armat ONICO przegrało z drużyną przyjezdnych 1:3 i przed rewanżem stało pod ścianą. Podopieczni Stephane’a Antigi musieli wygrać, by pozostać w walce o finał.

I w Jastrzębiu-Zdroju zagrali prawdziwy koncert! Rozbili gospodarzy aż 3:0 i choć w drugiej i trzeciej partii było trochę nerwów i emocji, to ostatecznie przewaga stołecznych ani przez chwilę nie ulegała wątpliwości. MVP tego spotkania został Nikołaj Penczew, jednak każdy z zawodników, którzy tego popołudnia pojawili się na parkiecie, zasłużył na wielkie wyrazy uznania.

Tym samym ONICO wyrównało stan rywalizacji do dwóch zwycięstw i o awansie do wielkiego finału PlusLigi zadecyduje trzecie spotkanie, które odbędzie się w środę 24 kwietnia w hali COS Torwar. Początek o godz. 20:30. Ruszyła już sprzedaż biletów na to starcie. Kupować je można za pośrednictwem strony www.bilety.onicowarszawa.pl. Ceny wejściówek to 60 i 30 złotych na dłuższą trybunę oraz 45 i 25 złotych na krótszą. Zachęcamy do zakupu. Walczymy razem!