ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Storti i Vernon-Evans przed meczem z Cuprum Lubin

W piątek 12 października siatkarze ONICO Warszawa rozpoczną zmagania w nowym sezonie PlusLigi. W meczu inauguracyjnym warszawianie zmierzą się z Cuprum Lubin. Zapraszamy do lektury wypowiedzi przedmeczowych.

Fabio Storti: Od dawna czekaliśmy na ten pierwszy mecz. Trenujemy od blisko dwóch miesięcy, więc chęć grania jest już naprawdę ogromna. Jesteśmy w dobrej formie, co pokazały ostatnie sparingi. Teraz czekamy już tylko na starcie z Lubinem. W obu drużynach składy bardzo się zmieniły, więc jesteśmy ciekawi jutrzejszego spotkania.

Sharone Vernon-Evans: Bardzo cieszę się na myśl o rozpoczęciu PlusLigi. Tym razem wiem już, czego się spodziewać, ponieważ będzie to mój drugi rok w ONICO. Czuję się już w pełni zdrowy i dużo silniejszy niż przed rokiem. Jestem zadowolony z dotychczasowego przebiegu treningów. Wierzę więc, że dobrze rozpoczniemy sezon. W tym roku jestem jeszcze bardziej zmotywowany, ponieważ byłem rozczarowany tym, jak zakończył się dla mnie poprzedni sezon. Zanim przyleciałem z powrotem do Warszawy, dużo myślałem o tym, co się wydarzyło. Przez kilka tygodni śnił mi się nawet powrót do klubu, więc jestem naprawdę podekscytowany.

Każda drużyna w lidze jest naprawdę silna. Poziom jest bardzo wyrównany i w tym roku na prawdę każdy może wygrać z każdym. W tym roku po stronie Cuprum będzie występował nasz kolega, Jędrzej Gruszczyński, jednak nie będzie taryfy ulgowej. Naszym celem są zwycięstwa, najlepiej za trzy punkty i tak samo będzie w przypadku meczu z Lubinem.

Mecz ONICO Warszawa – Cuprum Lubin odbędzie się 12 października o godzinie 20:30 w warszawskiej hali COS Torwar. Kasy zostaną otwarte o godzinie 18:00, natomiast wejścia do obiektu półtorej godziny przed pierwszym gwizdkiem. Najmłodszych kibiców stołecznej drużyny zapraszamy do Strefy Małego Kibica przygotowanej przez Fundację ONICO.