Storti i Vernon-Evans przed meczem z Cuprum Lubin

W piątek 12 października siatkarze ONICO Warszawa rozpoczną zmagania w nowym sezonie PlusLigi. W meczu inauguracyjnym warszawianie zmierzą się z Cuprum Lubin. Zapraszamy do lektury wypowiedzi przedmeczowych.

Fabio Storti: Od dawna czekaliśmy na ten pierwszy mecz. Trenujemy od blisko dwóch miesięcy, więc chęć grania jest już naprawdę ogromna. Jesteśmy w dobrej formie, co pokazały ostatnie sparingi. Teraz czekamy już tylko na starcie z Lubinem. W obu drużynach składy bardzo się zmieniły, więc jesteśmy ciekawi jutrzejszego spotkania.

Sharone Vernon-Evans: Bardzo cieszę się na myśl o rozpoczęciu PlusLigi. Tym razem wiem już, czego się spodziewać, ponieważ będzie to mój drugi rok w ONICO. Czuję się już w pełni zdrowy i dużo silniejszy niż przed rokiem. Jestem zadowolony z dotychczasowego przebiegu treningów. Wierzę więc, że dobrze rozpoczniemy sezon. W tym roku jestem jeszcze bardziej zmotywowany, ponieważ byłem rozczarowany tym, jak zakończył się dla mnie poprzedni sezon. Zanim przyleciałem z powrotem do Warszawy, dużo myślałem o tym, co się wydarzyło. Przez kilka tygodni śnił mi się nawet powrót do klubu, więc jestem naprawdę podekscytowany.

Każda drużyna w lidze jest naprawdę silna. Poziom jest bardzo wyrównany i w tym roku na prawdę każdy może wygrać z każdym. W tym roku po stronie Cuprum będzie występował nasz kolega, Jędrzej Gruszczyński, jednak nie będzie taryfy ulgowej. Naszym celem są zwycięstwa, najlepiej za trzy punkty i tak samo będzie w przypadku meczu z Lubinem.

Mecz ONICO Warszawa – Cuprum Lubin odbędzie się 12 października o godzinie 20:30 w warszawskiej hali COS Torwar. Kasy zostaną otwarte o godzinie 18:00, natomiast wejścia do obiektu półtorej godziny przed pierwszym gwizdkiem. Najmłodszych kibiców stołecznej drużyny zapraszamy do Strefy Małego Kibica przygotowanej przez Fundację ONICO.