ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Sun & Snow sponsorem wspierającym ONICO Warszawa!

Fot. Jakub Ćmil
Firma Sun & Snow, największy w Polsce operator zarządzający wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach, związał się umową sponsorską z ONICO Warszawa. Witamy na pokładzie!

W kolejnym sezonie ONICO Warszawa i Sun & Snow będą grać razem! Wicemistrzowie Polski zawiązali współpracę z firmą, która zajmuje się zarządzaniem wynajmem apartamentów. Nasz nowy sponsor jest obecny na rynku od 2008 roku i obecnie zarządza ponad 1700 apartamentami w 30 różnych lokalizacjach w Polsce. Jego gośćmi są osoby prywatne oraz klienci biznesowi zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Na mocy umowy Sun & Snow będzie sponsorem wspierającym stołeczny klub.

- Sun & Snow to firma, która ponad wszystko ceni dobro swoich klientów. Współpraca z tak prężnie działającym podmiotem z pewnością będzie dla nas bardzo wartościowa i jesteśmy przekonani, że wspólnie będziemy odnosić duże sukcesy – powiedział Adam Polak, wiceprezes ONICO.

Logo naszego nowego sponsora znajdzie się na strojach meczowych ONICO. Będzie też obecne m.in. na ściankach telewizyjnych, plakatach czy bandach LED i telebimach podczas spotkań domowych.