Świetny mecz Inżynierów, Czarni pokonani

AZS Politechnika Warszawska świetnie rozpoczęła walkę o piąte miejsce w PlusLidze. W pierwszym meczu drugiej rundy play-off Inżynierowie bez straty seta wygrali z Cerrad Czarnymi Radom.

Najwięcej problemów Inżynierowie mieli w pierwszym secie. W nim Czarni wysoko zawiesili poprzeczkę, a walka była wyrównana. W drugiej i trzeciej partii natomiast warszawianie wygrali zdecydowanie. Grali bardzo dobrze i szybko pierwszy mecz zakończyli na swoją korzyść. - Dziś się cieszymy, ale od jutra zapominamy o tej wygranej - powiedział trener Jakub Bednaruk. - W rywalizacji jest dopiero 1-0. Za tydzień pojedziemy do Radom, gdzie będziemy musieli być naprawdę czujni. Nic się przecież jeszcze nie skończyło - dodał.

MVP spotkania wybrany został Paweł Adamajtis.