ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Szkoły walczą o wizytę siatkarzy

Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej rywalizują na boiskach PlusLigi, a kibice z warszawskich i podwarszawskich szkół - na trybunach. Stawką w międzyszkolnej rywalizacji jest wizyta Inżynierów.

W ramach konkursu AZS Politechnika Warszawska prowadzi dwa rankingi. Pierwszy z nich premiuje szkoły, które często pojawiają się na trybunach hal Arena Ursynów i Torwar. Szkoły otrzymują punkty za każdy mecz, na który zakupią bilety. Punktacja zależna jest od klasy przeciwnika. Drugi ranking premiuje szkoły, które na trybunach pojawiają się nie tylko często, ale i licznie. Szkoły otrzymują punkty za każdą wydaną złotówkę na bilety. 1 złotówka to 1 punkt.


RANKINGI - KONKURSY DLA SZKÓŁ


Na kilka tygodni przed zakończeniem sezonu w obu rankingach prowadzi Publiczne Gimnazjum z Nagoszewa. Klasyfikacja może się jednak jeszcze zmienić. Już 24 marca AZS Politechnika Warszawska zmierzy się bowiem z PGE Skrą Bełchatów, a takie mecze zawsze przyciągają tłumy. Na trybunach nie zabraknie oczywiście uczniów. - Mamy już kilkadziesiąt grupowych zamówień na bilety, a wciąż napływają nowe - poinformował Marcin Bańcerowski, wiceprezes klubu ze stolicy. - Szkoły otrzymują od nas atrakcyjne zniżki. Chcemy zarażać uczniów miłością do siatkówki - dodał.

Wszystkie szkoły zainteresowane zakupem biletów na mecz AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów i wejściówkami na kolejne spotkania ligowe Inżynierów zamówienia przesyłać mogą na adres bilety@azspw.com. Zachęcamy!


Fot. Nikola Jennek