ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Sztab ONICO na sezon 2019/2020

Fot. PressFocus
W czwartek 6 czerwca Andrea Anastasi został oficjalnie zaprezentowany jako pierwszy trener ONICO Warszawa. Ponadto do kilku zmian doszło też w sztabie szkoleniowym wicemistrzów Polski.

Po zakończeniu sezonu 2018/2019 sztab szkoleniowy ONICO Warszawa opuścili Stephane Antiga, który pełnił funkcję pierwszego trenera, oraz jego asystent, Fabio Storti. W stolicy pozostaną poprzedni współpracownicy Francuza i Włocha.

To oznacza, że w kolejnym sezonie trenerem przygotowania fizycznego nadal będzie Wojciech Sibiga, statystykiem Bartosz Kaczmarek, fizjoterapeutą Robert Kozłowski, a kierownikiem drużyny Jakub Korpak.

Wraz z zaprezentowanym w czwartek nowym szkoleniowcem ONICO, Andreą Anastasim, do klubu przychodzą jego dwaj współpracownicy z poprzedniego klubu. Funkcję drugiego trenera pełnił będzie Karol Rędzioch, który jest członkiem sztabu reprezentacji Belgii i obecnie przebywa na zgrupowaniu kadry. Asystentem Włocha zostanie zaś Piotr Graban, który pojawił się już w Warszawie.