ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Technologiczna spółka iTaxi nowym partnerem ONICO Warszawa

Do grona sponsorów drużyny ONICO Warszawa dołączyła firma iTaxi. Umowa będzie obowiązywać do końca nadchodzącego sezonu, w trakcie którego nasi zawodnicy będą występować w strojach z logo nowego sponsora. Witamy na pokładzie!

– Bardzo się cieszymy, że do grona naszych sponsorów dołączyło iTaxi, polska firma rozwijająca aplikację przeznaczoną do szybkiego zamawiania przejazdów taxi. Współpraca z tak prężnie rozwijającą się marką pozwoli obu stronom wejść na jeszcze wyższy poziom i zaowocuje dużymi sukcesami. Już niebawem na pojazdach floty iTaxi w Warszawie będzie można zaobserwować pierwsze oznaki tej współpracy – powiedział Adam Polak, wiceprezes ONICO Warszawa. – Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z nawiązania współpracy z ONICO Warszawa. Wierzymy, że dołączając do grona partnerów ONICO, przyczynimy się do sukcesów klubu w PlusLidze oraz popularyzacji siatkówki w stolicy. Jako firma powstała i rozwijana od samego początku w Warszawie, tym chętniej wspieramy stołeczny klub w dyscyplinie tak bliskiej ostatnio wszystkim Polakom – powiedział Jarosław Grabowski Prezes Zarządu iTaxi Sp. o.o. – Mamy też nadzieję, że nasza obecność podczas meczów w hali Torwar oraz w członkostwo w gronie partnerów ONICO zbliży nas do naszych obecnych oraz przysporzy nam nowych pasażerów – zarówno biznesowych, jak i indywidualnych, podróżujących po mieście prywatnie i służbowo, nie tylko przy okazji meczów siatkówki – dodał. Poprzez aplikację mobilną, panel biznesowy oraz całodobowe call center, iTaxi oferuje dostosowane do potrzeb klientów usługi przewozowe umożliwiające efektywne planowanie, zarządzanie i rozliczanie kosztów transportu w organizacji oraz dla użytkowników indywidualnych. Oferta naszego nowego partnera, oprócz standardowych zalet, takich jak obsługa poprzez aplikację, uprzywilejowany dostęp do kluczowych komunikacyjnie miejsc takich jak np.: Lotniska im. F. Chopina w Warszawie oraz Dworca Centralnego, Dworca Zachodniego czy możliwość podróżowania w wielu miastach w Polsce, charakteryzuje się dodatkowymi plusami. Jednym z nich jest możliwość podróżowania samochodami wysokiej klasy, hybrydowymi czy elektrycznymi z prywatnymi kierowcami. Dla najważniejszych pasażerów taka opcja będzie idealna – podkreśli prestiż i wagę wizyty, a także zapewni podróż w najbardziej komfortowych warunkach. Znak rozpoznawczy iTaxi to właśnie wysoka kultura kierowców oraz stale unowocześniana flota pojazdów. Kompleksowa oferta iTaxi obejmuje pojazdy: premium, kombi, przewożące zwierzęta, przewożące 5-9 osób oraz oferuje usługi dodatkowe jak np.: ryczałtowa obsługa delegacji, przewóz przesyłek biznesowych, kable rozruchowe, cykliczne przewozy pracowników, przewozy dzieci, usługi VIP service oraz vouchery przejazdowe. Narzędzia iTaxi umożliwiają określanie limitów kwotowych, ilościowych i czasowych dla użytkowników; udostępnia raporty i historię kursów, prezentuje zestawienia kosztów firmy, MPK, użytkownika czy projektu. iTaxi oferuje, rozliczenia bezgotówkowe, płatności mobilnie (karty płatnicze, Google Pay, Android Pay) oraz płatności gotówkowe i kartowe realizowane w pojazdach. Pełna oferta naszego nowego sponsora dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej.