Ten klub to my: kibice

Niepowtarzalna atmosfera podczas spotkań ONICO Warszawa jest efektem współpracy wielu osób. Podziękowania za tworzenie znakomitych wydarzeń sportowych należą się więc tysiącom ludzi. Dzisiaj zaczynamy od tzw. siódmego zawodnika, czyli niezastąpionych kibiców naszej drużyny. Polska słynie ze znakomitych kibiców. My także mamy w naszej ekipie najlepszych fanów siatkówki w kraju. O znakomitą atmosferę podczas spotkań Inżynierów dba przede wszystkim Klub Kibica AZS Politechniki Warszawskiej. Grupa oddanych kibiców wspiera siatkarzy w każdym warszawskim meczu, jak również podczas spotkań wyjazdowych. Na facebookowym profilu kibiców odnaleźć możemy liczne przyśpiewki, którymi członkowie grupy zagrzewają naszych siatkarzy do walki. Sektor Q, w którym zasiadają najwierniejsi fani Inżynierów, jest motorem napędowym dopingu w każdym spotkaniu w warszawskiej hali COS Torwar. - Klub Kibica wspiera Politechnikę od 2004 roku. Jego założycielem i pierwszym prezesem był obecny wiceprezes ONICO Warszawa - Marcin Bańcerowski. Obecnie do klubu należy około sześćdziesięciu osób. Jesteśmy obecni niemal na wszystkich meczach drużyny, również tych wyjazdowych. Ja jestem związana z klubem od czterech lat. Siatkówka zawsze była obecna w moim życiu, dlatego zdecydowałam się dołączyć do Klubu Kibica AZS PW - powiedziała prezes stowarzyszenia, Paulina Balwisz. Klub Kibica stanowi jednak niewielki ułamek wszystkich obecnych na Torwarze kibiców. W każdym meczu Inżynierów wpierają tysiące fanów siatkówki, którzy głośno dopingują Inżynierów. Wielu z nich przychodzi na mecze ONICO Warszawa (wcześniej ONICO AZS Politechniki Warszawskiej) bardzo regularnie. - Grałam w siatkówkę ponad sześć lat. Na pierwszy mecz Inżynierów zabrał mnie kilka lat temu mój tata. Pamiętam, że było to spotkanie z Jastrzębskim Węglem. Od tej pory regularnie biorę udział zarówno w meczach ONICO Warszawa, jak i reprezentacji Polski. Staram się również zarażać tą pasją moich znajomych, z którymi przychodzę na mecze - powiedziała kibicka Weronika. - Mnie miłością do siatkówki również zaraził tata. Na mecze przychodzę od dziecka, ponieważ atmosfera jest niepowtarzalna - dodała Marta. Wszystkim kibicom dziękujemy za głośne zagrzewanie do walki oraz tworzenie niepowtarzalnej atmosfery podczas meczów ONICO Warszawa! Zachęcamy także do zasilania Klubu Kibica oraz wspólnego kibicowania w trakcie spotkań naszej drużyny w sezonie 2017/2018. #tenklubtomy #razemQzwyciestwu #wszyscynabiało   Katarzyna Owczarek Fot. Tomasz Adamaszek, www.onicowarszawa.pl