ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Time & More partnerem ONICO Warszawa

Fot. PressFocus
Multibrandowy sklep z zegarkami i biżuterią – Time&More – został nowym partnerem ONICO Warszawa. Witamy na pokładzie!

Time&More to sklep ze starannie wyselekcjonowanymi markami zegarków, biżuterii i akcesoriów. W swojej ofercie Time & More ma takie marki, jak CLUSE, LIP, AVI-8, Diesel, Casio, Balticus, Fosil, Skagen, Armani Exchange, Orient, Spinnaker i wiele innych. W Time&More każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno miłośnik minimalistycznego i klasycznego designu, jak również fan bardziej zdobnych i wyrafinowanych form.

Produkty dostępne online oraz w sklepach stacjonarnych w Warszawie cechują się doskonałym wykonaniem, a designem wpisują się w światowe trendy. Każdy z produktów oferowanych przez Time&More jest oryginalny i objęty gwarancją producenta lub dystrybutora. Oferta naszego nowego partnera jest wciąż poszerzana i dostępna na oficjalnej stronie internetowej: www.timeandmore.pl.

- Time&More to partner, który przykłada wielką uwagę do szczegółów i perfekcyjnej realizacji stawianych przed nią celów. My jako klub siatkarski podążamy w tym samym kierunku, dlatego uważam, że ta współpraca może przynieść wiele obopólnych korzyści – powiedział wiceprezes ONICO Warszawa, Adam Polak.

- Siatkówka to sport, który ma mnóstwo fanów w całej Polsce. To pozytywne emocje i wspaniała atmosfera. ONICO Warszawa ma w swoim składzie wielu wybitnych zawodników, którzy stanowią zgrany kolektyw i jako team nie uznają na boisku żadnych kompromisów -  tak jak my nie uznajemy ich jeśli chodzi o jakość oferowanych produktów i usług – dodaje Mariusz Lisiecki, Członek Zarządu Hashtag Sp. z o.o., która jest właścicielem sieci Time & More.