TM Transport – Spedycja zostaje z ONICO Warszawa

TM Transport – Spedycja zostaje z ONICO Warszawa

Firma TM Transport – Spedycja przedłużyła współpracę z ONICO Warszawa. Nowa umowa sponsorska będzie obowiązywać do końca następnego sezonu.

Jest nam niezmiernie miło, że firma TM Transport – Spedycja pozostanie w gronie naszych sponsorów – powiedział Adam Polak, wiceprezes ONICO Warszawa. – Jesteśmy pewni, że nasza dalsza współpraca będzie bardzo owocna i pozwoli nam na osiągniecie wspólnych celów – dodał.

TM Transport – Spedycja oferuje kompleksowe usługi logistyczne, szczególną uwagę przywiązując do profesjonalnej obsługi i indywidualnego podejścia do każdego klienta. W jej ofercie odnajdziemy usługi drogowe, magazynowanie oraz neutralizację dokumentów. Firma specjalizuje się zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym. Oferuje także przewozy specjalistyczne (np. przewozy ładunków LTL w kontrolowanej temperaturze, ładunki ponadgabarytowe, jak i bezpośrednie dostawy na produkcję). Na tle konkurencji wyróżnia ją rzetelność i terminowość świadczonych usług. Najwyższe standardy usług potwierdzone są certyfikatem ISO 9001:2015.

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej naszego sponsora.